İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Minecraft Server Sitesi ( Gelişmiş Admin Paneli + Online Market )

aXiPrenS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ,

Tasarımını hazır alıp üzeründe değişiklikler yaptığım fakat script olarak kendi kodladığım bir script ile karşınızdayım. Türkiye'de fazla hatta hiç minecraft serverları için site kodlanmamıştır.(Türkiye'de) Araştırmasını yaptım kodlayan ve kullanan hiç bir site görmedim. Fonksiyonsuz html tasarımları atıp kullananları gördüm. Fakat biz yeni sistemimizle tamamıyla isteğinizi karşılayacağız.

Arayüze bir göz atalım :
arayuz1index.PNG

Yanda sol tarafta gördüğümüz gibi online marketimiz

sağ tarafta admin panelinden düzenlenen event bölümümüz ve sadece admin panelinden ipiyi girmemizin yeterli olduğu bir online olup olmama ve online oyuncu sayısını gösteren bölümümüz mevcut. Server tanıtımınıda admin panelinden halledebileceğimiz bir yer mevcut.

whitelist.PNG

Kayıt olma yani whiteliste ekleme bölümümüz. Serverınızı zararlı etkenlerden korumak için whiteliste alırsanız buradan kayıt olup whiteliste eklenmelerini sağlayabilirsiniz. ( Buradan sadece whiteliste eklenebilir oyuncu oyuna girince /register ile kayıt olması gerekir )

oyuntakimi.PNG

Yetkili sıralamasını burada görebilirsiniz. Admin panelimizde bulunan yetkili ekleme bölümünden yetkili ekleyip takım listesinde derecesini ve skin kafasını gösterebilirsiniz. ( Skin kafası için resim seçmeyeceksiniz adını yazdığınızda otomatik skinin kafasını ekleyecektir )

onlinemarket.PNG

Online market metin2den esinlenerek yapılmıştır. Online marketimizden oyunculara para MP yani minecraft parası metin2de ep dediğimiz şeyi para karşılığında satıp bu online marketten oyuncuların koruma 4 zırh almasını sağlayabilirsiniz. Set almasını sağlayabilirsiniz.

onlinemarketic.PNG

Online Market iç görünüm.( Admin )

Adminde sil sekmesi mevcuttur. Sattığı itemi silmek isterse admin oradan silebilir. Oyuncularda gözükmez.

adminpanelgiris.PNG

Admin paneli giriş bölümü.

adminpanel.PNG

Sade ve kullanımı kolay admin panelimiz. Şuan ki işlevi event ekleyip çıkarmak , yetkili ekleyip çıkarmak ve server ayarlarını değiştirmek.

Scriptimize ilgi olursa 5 farklı tema ve ödeme bildirimi , destek bölümü eklenip v2 çıkarılacaktır.

Script İlk Kişiye Satış Fiyatı : 50 TL
Daha sonraki satışlarda fiyat : 70 TL olacaktır.

Kurulumlar bize aittir. Biz yapacağız.

İletişim : Skype - halilarici35
MSN - [email protected]
Facebook - Halil Arıcı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5