İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Misafirler için önlem

Lopcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar benim yeni bir sorum olacak.
sitede misafirler konu başlıklarını görsünler istiyorum ama konuların içini göremesinler istiyorum böyle bir mod imkanım varmı acaba?

Lopcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistemim phpbb3 istiyorumki misafirler konu başlığını görsün içeriktende bir parça görsün başka göremesin. gerçi bir kod buldum onunla ilgili ama daha kurcalıyamadım.

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
noktalama işareti koymadığından sormak durumundayım, olurdu dan sonra nokta olmalı mı veya şuanki doğruysa yani nokta yoksa devamındaki tavsiye cümlesi bana mı : D ben içerik gizleyip google dan ziyaretçi alma yönteminden nefret ediyorum. google ın bu içerik gizlemelere yönelik bir filtre uygulaması gerektiğini düşünüyorum

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sen de biliyorsun, bizim gibiler için sadece yukarıdaki menüden bot seçmek, artı; sayfayı yenilemek kadar zaman kaybettiriyorlar. Sadece kendilerini kandırıyorlar, amaç eski bir hatalı anlayış, ne kadar üye olursa o kadar iyi bir site olur. Siteleri üye sayısına göre değerlendiren mantıklar olduğu sürece bu değişmeyecektir. Tıpkı her vbulettin kuranın kendini wepmaster ilan etmesi gibi.

Ama konu bu değil...

noktalama işareti koymadığından sormak durumundayım, olurdu dan sonra nokta olmalı mı veya şuanki doğruysa yani nokta yoksa devamındaki tavsiye cümlesi bana mı : D ben içerik gizleyip google dan ziyaretçi alma yönteminden nefret ediyorum. google ın bu içerik gizlemelere yönelik bir filtre uygulaması gerektiğini düşünüyorum

dlxattack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru diyorsun sempaty bunu elde etmek için bildiğim yöntem bu, Alexis haklsın böle kişiler çok üye sayısı ile mesaj sayısı ile forumlarının büyükdüklerini zanneden kendilerini webmaster ilan eden çok bunlarıda daha çok vbulletin kullanan kişilerde görüyorum bunlara biz arkadaşlar ile aramızda kısaca forummaster diyoruz kendi çapımızda bir isim verdik :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5