İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mkportal.gen.tr PR5 Text Link 10 YTL

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba

Site: mKportal Türkiye Resmi Destek Sitesi
Adres: http://mkportal.gen.tr
PR: 5
(adresi kontrol ederken www.mkportal.gen.tr yazmayın ( O da PR4) site adresi heryerden mkportal.gen.tr diye backlink almıştır. Ayrıca scriptte bu adrese kurulmuştur. )
Tekil hit: Günlük ortalama 450
Sayaç kullanmıyorum google analyticden ekran var buyrun. Bu ay günlük tekil hit 2000 lerde çünkü mkp de güvenlik güncelleştirmeleri oldu. Bu yüzden geçen ayınkini veriyorum: http://img83.imageshack.us/img83/2451/mkportalwc1.jpg

Tarifeler:

Ana sayfa orta alt alanda sponsor linkler:

Aylık 10 YTL Havale yada 10 dolar PayPal

Tüm sayfalarda en üstte görünen 468x60 Banner:

Aylık 40 YTL Havale yada 40 dolar PayPal

absürt sitelerden reklam kabul etmiyoruz. Host satışı yapıyorsanız en az 6 aydır ana domaininiz kayıtlı olmak zorunda. Virüs, trojan içeren siteler, TC yasalarına aykırı siteler, heker forumlarından reklam alamıyoruz.

Teşekkürler

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kac saat gectı hala kapalı sıte bır sey demıcekmısın

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pardon başlığı yeni gördüm. bu site bir VPS te tek başına ve VPS ana makinasında sorun çıktı. bildiğiniz üzere VPSlerin yedekten yüklenmesi çok zahmetli bir iş. Elimde local yedek var ama her an açılır diye bekliyorum. Çünkü DC dekler iş bitiyor dediler. Yeni makinaya taşıyıp DNS çözülmesini beklememek için bende bekliyorum

www. hali PR 3 müş pardon

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuan için ulaşmayı deniyorum ama ana sayfada

"Sitede Bakım yapıldığı için şu an kapalı.
Daha sonra tekrar deneyin."

şeklinde bir yazı var.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hesap bilgilerinizi pm olarak atın lütfen 2 aylık reklam vermek istiyorum garanti bankası varsa daha iyi olur.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Text link alan arkadaşlara teşekkür ediyorum son iki text linkimiz kaldı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5