İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MNG Kargo'dan HDP PKK mesajı

yasarkavus

Onaylı Üye
Reaction score
51
MNG Kargo denince aklıma TV8'in eski sahibi ve denizi doldurup villa yapmaları geliyor. Bugün gelen bir haberle onların bir kargo şirketi değil de, kargo şirketi görünümünde ihale kapan bir holding olduğunu bir kez daha gördüm.

Sen halka hizmet ediyorsun. HPD ile hiç işim olmaz ama milyonlarca kişiden oy almış, YSK tarafından seçimlere girmesine onay verilmiş bir partiyi PKK ile ilişkilendirirsen bu partiye oy verenlere de PKK'lı gözüyle bakmış olursun ki ülkemiz için çok kötü ve tehlikeli bir tavır olur. PKK'ya toplasan destek veren sayısı 300-500 bin kişiyi gemezken, sen böyle ötekileştirdikçe insanlar PKK'ya daha fazla sempati duyacaktır.

Batman’dan Ankara’daki HDP Genel Merkezi’ne kargo gönderen HDP üyesi Reşat Akıncı’ya MNG kargo tarafından “Gönderiniz HDP PKK’ya teslim edilmiştir” SMS'i gönderildi.

mng kargo hdp pkk.jpg

31 Mart’ta HDP'den belediye meclis üyesi seçilen ve Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ihraç edildiği için mazbatası verilmeyen Akıncı, parti genel merkezine geçen hafta Anayasa Mahkemesi’ne (AYM) başvuru yapabilmek için evraklarını MNG Kargo ile gönderdi.

Evrakların ulaşması üzerine Akıncı’ya MNG Kargo tarafından bilgilendirme mesajı gönderildi. Mesajda, “Gönderiniz 06/05/2019 tarihinde ESAT şubemiz tarafından HDP PKK’a teslim edilmiştir” ifadeleri yer aldı.

Mesajı ilk gördüğünde şoke olduğunu belirten Akıncı, “Ankara yolu üzerinde olduğum için kargoyu aramadım. Parti genel merkezine geldiğimde partimin hukuk komisyonu ile konuyu paylaştım” dedi.

HDP bu ülkede en fazla oy almış 3. partidir. Ona oy veren 5.865.977 kişiye PKK'lı demek ülkeyi bölmektir.

AK Parti 21.335.581 kişi oy verdi. Yüzde %42,56 oy aldı 295 milletvekili çıkardı
CHP 11.348.878 kişi oy verdi. Yüzde %22,64 oy aldı 146 milletvekili çıkardı
HDP 5.865.977 kişi oy verdi. Yüzde %11,70 oy aldı 67 milletvekili çıkardı
MHP 5.564.514 kişi oy verdi. Yüzde %11,10 oy aldı 49 milletvekili çıkardı
İYİ Parti 4.990.710 kişi oy verdi. Yüzde %9,96 oy aldı 43 milletvekili çıkardı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5