İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mobil Ödeme ile 5 Euro Ukash Alınacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

solopernoi

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Ocak 2012
Mesajlar
4
Reaction score
0
PayPal Alışverişi Kuralı:

Paypal alım-satımı yapmak isteyen kullanıcılar en az 3 aylık üye olmalıdır veya en az 200 mesaj yazmış olmalıdır. Bu standartlara uymayan tüm konular silinecektir. Tekrarlandığı takdirde üye forumdan uzaklaştırılacaktır.

Uyarılar
PayPal hesap sahibi ile banka hesap sahibi aynı kişiler olmalı.
PayPal bozma işlemi sırasında ödemenin hemen yapılmasına dikkat edilmeli.(bugün yarın 2 saat sonra 10 dakikaya gibi tabirlere inanmamalısınız)
PayPal hesap sahibinin referansları olmalı. Mümkünse bu forumdan bir kaç referans gösterebilmeli. Referans gösterdiği üyelerin trader değerleri yüksek ve olumlu olmalı. Daha da mümkünse bu değerleri kendi taşımalı.
Hemen bozalım, acil işim var, boz da gideyim, bir yere kadar yetişeceğim türü cümleler sarfedip aceleye getiriyorsa şüphelenin ve mümkünse sakının.
İletişim kurduğunuz kişinin hesap sahibi olduğuna emin olun. Arkadaş, abi, kardeş ayağına paranızı kaptırmayın. Eğer bozacağınız mebla yüksek ise telefon ile arayın sesli doğrulama yapın. Adres bilgilerini isteyin.
Kesinlikle bu konuda taviz vermeyin. Msn vb iletişim araçlarıyla gelen kişileri mümkünse geldiği gibi gönderin.


BU KURALLARA UYGUN OLMADIĞINIZİÇİN KONUNUZ KİLİTLENMİŞTİR. EĞER ŞARTLARI SAĞLAMADAN GENE KONU AÇARSANIZ FORUMDAN UZAKLATIRILICAKSINIZ.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst