İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mobil PTC SİTESİ ÖDEME KANITIYLA 2014-2015

emko2014

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere mobil ptc sitesini tanıtıcam.

Refli: 1603
Refsiz: www.TL.com.tr

Tıkladıkça para kazanıyorsunuz + Her Referansın Kazandığı Paranın %10 Size Veriliyor.Referanslar Ömür Boyu Sizde Kalıyor.
Kayıt Olur Olmaz +2 TL Bonus Veriyor.
Dilerseniz Bu 2 TL Sitenizin Reklamını Yapabiliyorsunuz.

NOT:Her Saat Başı Yeni Tıklama Görevi Geliyor.....

5 Level'den oluşuyor
1.Level Her Referansın Kazandığı Paranın %10 Size Veriliyor.
2.Level Her Referansın Kazandığı Paranın %12 Size Veriliyor.
3.Level Her Referansın Kazandığı Paranın %14 Size Veriliyor.
4.Level Her Referansın Kazandığı Paranın %16 Size Veriliyor.
5.Level Her Referansın Kazandığı Paranın %18 Size Veriliyor.

Siz Uyusanız Bile Referanslar Sizin Adınıza Çalışıyor.
Benim Referansımla kayıt olan herkese yardımcı olurum.
BOL KAZANÇLAR......

www.TL.COM.TR

Ödeme Kanıtı

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site fake. boşuna mıçını yırtma. girdim baktım 31 tane görev var ve bu 31 görev için 1 kuruş veriyor toplam. 2 TL veriyor evet ama 100 TL'de ödeme yapıyor, o da sadece Ptt posta çeki hesabına! bi cacık çıkmaz bu siteden.. hem sen ne zaman yaptın ki 100 TL'yi??

emko2014

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
a.IŞIK sende sadece 30 görev görmüssün ben bu sitede 70 göreve kadar gördüm parayı alan arkadaşım banada referans olan kişidir.fake dediğin site tl.com.tr uzantılı olabilir mi ?

Günlük değil o 30 dediğin tıklama, saatte değişiyor. bu aralar 10 ile 50 arasında değişen saatlik tıklamalar geliyor.

Sen kayıt olmuşsun ama daha siteyi görmeden yorum yapmışsın, ve benim referansımdanda kayıt olmamışsın ismin referans listesinde yok!

Tek tıklama ile 100 TL veren site varsa hepimize önerde hepimiz kazanalım. Asıl tek tıklamada 100 tl veren sitelerden kork sen.

Adamlara profesyonel çalışıyor sürekli yardım ediyorlar senin kaç gün oldu ki buna fake diyebiliyorsun ben 1 aydır çalısıyorum.Bir tek referans tan eksim var sen hiç level'in yükseltilirken bonus para aldın mı ? Ben bunların hepsini yaşadım.

Bana Referans Olan Arkadasımla Parayı Birlikte Almaya Gitttik.Sana mı inanacam yoksa gözlerimemi?
İnanmıyor Olabilirsin ama günü geldiği zaman parayı alınca acaba böyle konusabılecekmisin .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5