Site Satış Mobil Uyumlu Html5 Yabancı Oyun Sitesi

borekci

Onaylı Üye
Not: Sitemizin oyunları html olarak iframe şeklinde ekleniyor. Oyun resimleri kendi hostinginde barınmaktadır. Sitede 17 kategori ve şuan 47 adet oyun eklendi ve günlükm eklenmeye devam ediliyor. Şaun 5 adet günlük zamanlama ayarlanarak beklemede oyun bulunmaktadır.

Siteyi satma sebebim : 2 oyun projem vardı ikisine yetişemiyorum yabancı site projemi bu yüzden satışa çıkarıyorum. Gercekten bu işe emek verecek kişinin siteyi almasını isterim. Domain güzel bir domaindir. Önü açık temiz bir siteyi satışa sunuyorum. Lütfen sırf meraktan pm istemeyelim. Siteyi alacak arkadaşa oyun ekleme ve benzeri işlemler konusunda yardımcı olunacaktır. Site yeni bir sitedir. Sitenin hızlandırma çalışmaları , resim optimize vb çalışmalar yapılmıştır. Site hızı gayet iyidir. Siteye ait mobil ve masaüstü hız değerleri aşağıda paylaşıldı.

Site adresi: Konu altından PM isteyiniz!

Site İstenen Ücret: 500 TL

Sitenin aylık getirisi: yok

Sitenin açılış tarihi: 2 aylık

DA / PA Değerleri: 1

Alexa : Global 7200k

Kategori, sitenin içeriği nedir: Html5 Oyunlar

Günlük hit sayısı: 0-10

Ziyaretçi kaynağı: google

Domainin Yaşı: 0 yıl 2 ay

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Evet

Hosting dahil midir: Hayır (1 hafta idare edilir)

Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır

Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet

Yazılım lisans sonlanma zamanı: Süresiz

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

https://www.hizliresim.com/sj4mcxz

https://www.hizliresim.com/aozjan5

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.