İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mochahost? Kullanan?

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,

Mochahost olarak arattim forumda, bir sonuc bulamadim. Kullanan var mi? Memnunlar mi?

V

vestanbul

Misafir
1 aydır reseller hesabı kullanıyorum. Hesap açılması biraz gecikti. bir de plesk paneli biraz yavaş (hızlı olanı görmedim daha :) ama sitelerin hızı ve veritabanı olanakları, fiyatları iyi...

savas_55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
genelde pleskler yavaştır fakat hızlı olanlarıda Var :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Eski bi konu canlanmış madem hemen kendi tecrübemi yazayım :)

Bikaçgün önce toplamda 80 GB trafik kullanan 2 sitem SUSPEND edildi. Sebep fazla kaynak kullanımı olarak belirtildi. Ve ilginç olan şu ki 2 aydır aynı kaynakları hatta daha fazlasını kullanan siteleri durdurmak akıllarına ben 1 yıllık 118 TL ödeme yapınca gelmiş. Yedekleri bile zar zor verdiler. PLESK paneli o kadar yavaş ki sinirden kurtulmanın tek yolu paneli kapatmak oluyor.

30 gün para iadesi dışında - 180 gün içinde hesap kapatılırsa kullanılmayan dönem ücreti iade edilir diyor burda - http://mochahost.com/risk_free.php - fakat iade filan yok. Ticketlara arasıra cevap geliyor onlarda da alakasız yanıtlar.

Nette biraz araştırdım ve bu konuda yakınanların az olmadığını farkettim. Kısacası dert edinmek istemeyenlere önermiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5