İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Modem:(

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
O halde linkini verdigim driveri orada kesin yuklet cunki servis dedigin yerlerde bu tur seyleri takip etmiyorlar.

Son olarak notebook'una ait acil sekilde yuklenmesi gereken driverlar varmis asagidaki linkten gorebilirsin.

http://support.dell.com/support/dow...emID=INS_PNT_6000&os=WW1&osl=en&catid=&impid=

Yaninda Urgent yazanlar ivedi sekilde yuklenmesi gerekiyor. Servis neresiyse artik oraya bununuda belirtirsin. Sanirim kont veya infronic e gideceksin.. Infronic nasil bilmem ama konta gotureceksen sadece windowsunu kursun biraksinlar gerisini beraber yapalim, yoksa onlarda fazla iyi diyemem :)

Edit: yaninda urgent yazanlarin tamami derken sadece senin cihazin uzerinde bulunan donanimlarin driverlarini yuklemelisin. Mesela 3 tane urgent disk patch varmis bunlardan senin cihazina uygun olanini yani kac GB lik disk ise ona gore yuklemelisin.

Kolay gelsin.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
offf birde anlasam
2 ay önce format nasıl atılır diye araştırdım ama " yemedi" :) atamadım
kurcaladım biraz. " sistemi geri yükle " seçeneğini buldum. cd istedi. cd yi taktım. windowsu yeniden kurdu. biraz sanki kendine geldi notebook
ama sanırım üzerine kurdu.
sonra bu şey var ya hani, ne diyorlar ona, tuş takımı.
hani ses filan açılıyor. onlar kayboldu. anlamadım gitti
aktifliğini kaybetti:) sonra sürekli mavi ışık yanıyor notebookta. bluetooth sanırım. nerden kapanır ne edilir bilmiyorum
ya off neyse benimle kimse uğraşamaz :D
saol loi

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Anlasildi :) Daha once wireless kartina baktigimiz aygit yoneticisi sayfasinda aygitlarin tamamini gorunebilecek sekilde genislet ve ekran goruntusunu bana gonder sana dell 6000 icin bir recovery cd hazirlamaya calisayim..

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
herşeyi yedekledim. yarın fırsat bulursam servise vereceğim Gold bilgisayara
bir kaza çıkarmadan en iyisi servise vermek. yoksa elimde kalacak notebook :D
Loi ilgin için saol. eyvallah

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5