İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Modemim çok ısınıyor

400post

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar pc 3-4 saat açık kalınca modem acayip ısınıyor bu bir sorun olabilirmi neden böyle oluyor bilgisi olan varsa cvplarsa sevinirim tesekkürler..

modemin markası sagem 800 E2T

TheRAPy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde ısınıyor bu aralar pikatel Combomax var bende de :p

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
pikatel QUARTET MAX kullanıyorsanız benim gibi çayın soğumasını engellemek için bardağı modemin üstüne koyabilirsiniz :)

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar pc 3-4 saat açık kalınca modem acayip ısınıyor bu bir sorun olabilirmi neden böyle oluyor bilgisi olan varsa cvplarsa sevinirim tesekkürler..

modemin markası sagem 800 E2T

ısınsın dert etme, ısındıkca güzelleşir :D
sen yinede serin yerde muhafaza et, malum sıcaklar geldi çattı

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pikatel kullanıyorum bende,12 saat kalıyorum nette ısınıyor ama sorun olmuyor.

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fazla ısınma modemin internet veya pc bağlantısında kesintilere neden olabilir ama çok ısınmaya rağmen yıllarca kullanılabilen modemlerde gördüm. Paraya kıyıp iyi bir modem alırsanız hiç ısınmaz :)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Fazla ısınma modemin internet veya pc bağlantısında kesintilere neden olabilir ama çok ısınmaya rağmen yıllarca kullanılabilen modemlerde gördüm. Paraya kıyıp iyi bir modem alırsanız hiç ısınmaz :)

Doğru demişsiniz, kaldiki arkadasin modemide Sagem 800 USB modem, piyasadaki en ucuz urunlerden biriydi.. Simdi Turkiyeye giremiyor bu modemler.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende yaksu var Türk malı olması lazım ve aldığımda beri nete bağlı elektirik kesintisi hariç hiç kapanmadı :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
modemin ısınsın bişi olmaz korkma :))

benim modem nerede ise alev aliyor
ama kış aylarında işe yariyor elimi modemin üzerine koyup isitabiliyorum :)

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benim modemde (zoom 5654) aldığım günden beri ateş gibi ısınıyordu. Şöyle söyliyim, modem 4 bilgisayara ortak kullanıma açık olduğu için 7/24 açık. Ve en sonunda geçen hafta duman tüterek hurdalığı boyladı. 3 sene kullandım. Şimdi emanet bi modem kullanıyorum ama en kısa sürede Airties RT111 düşünüyorum. 4 port ve wireless özellikli.

blackgolden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
airties disinda conexant chipsetlerden sasmamanizi oneririm zira 4 port bi gezz im var uptimei yaklasik 650 gun civarinda :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5