İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatör-Admin Olmak İsteyenler...

webmaster_buca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Siteyi kurmak meziyet değil asıl onu idare edebilmektir meziyet diye düşünüyorum.. Forumda düzenin temini ve üye destek amaçlı tam yetkili moderatörlere ihtiyaç var..
Tam bir gönüllülük esasına dayanan, karşılıksız ve belki de zahmetli moderatorluk görevini üstlenmek isteyen arkadaşlar lütfen benimle iletişime geçsinler..

Moderatör aranması süreklidir. Sayı sınırımız olmadığı gibi binlerce moderatörümüzün olmasınıda isteriz..
Ayrıcalık gibi görünen bu göreve her zaman yeni birilerini bekliyoruz..

Site :www.sadece-paylas.net

[email protected] msn ekleyiniz .
saygılarımla.. HoşKalın..
Berk Bayar

sevindirik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
webmaster forumunda gönüllü çalışan aramak da ayrı bir konu..zannediyorum ki burda zamanı bol, başkası için gönüllü çalışıp başkasının sitesini bedava yönetecek insan bulmak zor olacak.

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Kesinlikle haklısınız. Genel olarak herkesin kendi site(leri)si var ve kendi siteleriyle bile bazen ilgilnemiyorlar. Bedava çalışan bulmak zor. Hayırlı çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5