İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatör Admin Ve İrc Yetkilileri Alınacak...!

Join

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görev yapmak isteyen arkadaşları bekliyorum

Ekleme: Merhabalar arkadaşlar yeni bir webmaster sitesi geliyor

Site ismi: www.sizde.net

Sizde.net olarak arkadaşlar diğer forumlardan bizi ayıran etken

Sunucumuzda irc girişi olacak ve irc içerisinde Google bilgi çeken bot Webmaster ve üyelere ait radyo radyoda reklam verme şansına sahip olacaksınız ve istek şarkıda bulunabilirsiniz

Bir özellik daha allah nasip ederse 2 ay süre sonra Get sistemli scriptimiz geliyor bu get sistemli script nedir ticaretinizi yaparken sizde.net üzerinden yaptığınızda dolandırılma riskiniz 0 indirilecektir. Peki bu nasıl olacak alıcı ve satıcı anlaşma sağlanınca 2 bir word sayfasına isim soy isim yazılacak iş hakkında bilgi ve süre belirli olacak anlaşma sağlandıktan sizde.net Havuzuna ödeme gönderilecek işi teslim süresinde alıcı ve satıcı arasındaki sözleşmeler incelenip alıcıda okey verirse Satıcıya parası ödenecektir.

Forumumuza Şuan için bütün herkes davetlidir.

NOT: Forumumuza Görevli Arkadaşlar Alınacaktır.

Moderatör Admin

İrc Sunucumuz İçin

Yardım kanalında Görevli arkadaşlar Yetkili arkadaşlar Alınacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5