İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatör Alımları Hakkında

OnurStyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Merhaba son zamanlarda bazı arkadaşlar özel mesaj atıyor bu konu hakkında kısaca açıklama yapayım. Moderatörleri biz seçeriz, herhangi bir başvuru,adminlere özel mesaj vs atmanızda yarar yoktur.

Moderatör Olmak İçin

1.Forumda Sürekli Aktiflik.

2. Her Konuda Elinde Geldiğince Yardım Etmek.

3.Biraz Bilgi ve Beceriklilik.

3 Temel Kuraldır. Unutmayın Siz Moderatörlüğü Değil Biz Sizleri Seçiyoruz.

Herkese iyi forumlar.

E

Erturk

Misafir
Bana bile en az 20-30 kere "Nasıl moderatör olabilirim?" sorusunu soran oldu... Sanki ben adminim, moderatörümde :D

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Güzel konu oldu bana da bayağı geliyordu en azından bilgisi olur üyelerimizin.Paylaşımdan vazgeçmeyin :)

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Hak eden arkadaşlar moderatör olur kimse kendini kasmasın :)
Mod. arkadaşlara başarılar.
İyinet gibi kaliteli bir siteye mod . olmak her babayiğidin harcı değil bunu göz önünde bulunudurun ;)

floppy

1
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İyinet'te moderatör olmak, kulağa kötü gelmiyor :) umarım bu konuyu dikkate alırlar.

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Xman eif ertürk depresan aklıma gelenler böyle aktif üyelerin mod olmasını istiyorum ama rütbelilerin arasında paylaşım yapmak insanı biraz kasıyor,bir şaka yaparız sinirlenir hemen banlayı verirler beni onun için bu halleri şimdilik iyi :D:D:D

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Haddim değil ama bence mod dışında başka rütbeler de olmalı diye düşünüyorum...
Örn. paylaşımcı üye v.s olmalı diye düşünüyorum....

E

Erturk

Misafir
Belkide öylesindir?

Gönüllerin adminiyim ben dostum ;)

Şaka bir yana, zurbar mıydı neydi bir arkadasta (avatarında hagi nin resimi olan arkadas) gecen gun msn de "Sen iyinet teki mod ertürk değilmisin" deyince epey şaşırmıştım :p Örnekler çoğaltılabilir.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
zubar arkadaş var bitane o dur...
Özel ama gereksiz üye... şunu kaldırın hocam bence siz gereksizseniz ben çöpüm :D

E

Erturk

Misafir
zubar arkadaş var bitane o dur...
Özel ama gereksiz üye... şunu kaldırın hocam bence siz gereksizseniz ben çöpüm :D

Ha evet. O arkadastı :) Sonradan "Evet iyiNET teyim ama sıradan bir üyeyim." deyince farketti ve epey gülüştüydük :p Bu arada son cümlene istinaden Profil sayfamdaki son mesajı okumanı rica edip konuyu iyice dağıtmadan müsade istiyorum :p

X

Xman

Misafir
Xman eif ertürk depresan aklıma gelenler böyle aktif üyelerin mod olmasını istiyorum ama rütbelilerin arasında paylaşım yapmak insanı biraz kasıyor,bir şaka yaparız sinirlenir hemen banlayı verirler beni onun için bu halleri şimdilik iyi :D:D:D

Bu nedenle görevi bırakıp aranıza dönmeyi tercih ettim ;)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Xman tüm üyeler tarafından (ben de dahil) forumun en sevilen üyesidir. Bu sayılan isimlerden biri olsun diyen olursa onun olmasını isterdim. Lütfen yanlış anlaşılmasın öneri değil, sadece fikir beyan ettim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5