İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moderatör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoganKartal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir çok internet sitesinde moderatörlük yaptım , bu konuyu burada açmayı uygun görmüyorum ama merak herşeye bedel olsa gerek.

acaba moderatör alımı yetkili alımı vs. varmı şuan itibariyle ?

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
Bu gün üye olmuşsun, yeni geldin bir nefes al, forumu tanı, paylaşım yap.. Aktif ol, sonra moderatör alımı olursa zaten trgy veya başka bir admin belirtir bunu..

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Sakin ol, bir paylaşımların görülsün site içi performansın görülsün,bilgi olduğun alanları göster gerisi kendiliğinden gelir.

Daha bugün üye olmuşsun dakika 1 gol 1:)

DoganKartal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben mukafatı aldıkdan sonra işi yapıyorumda o yüzden çok ani oldu,rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
evet biraz yanlış karar almışsın :) biraz tanı bizi :)

Antibiyotiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben mukafatı aldıkdan sonra işi yapıyorumda o yüzden çok ani oldu,rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.

forumda daha bilgili kişilerin mod. olması gerekiyor (bence) ve biraz daha olgun.gördüğüm kadarıyla yaşın 14. kopyala/yapıştır konularla buraya zaman ayıracağına biraz kendini geliştir derim.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
ben de diyorum bu bilgisayar işi neden amele işi olarak görülmeye başlandı... ee kardeşim 14 yaşındaki bebe SBS YGS LYS dururken gelip ben wepmastırım derse tabi iş ayağa düşer. başka bi forumda birinin imzasında görmüştüm:
"Millet koder olmuş biz daha okuyoruz"
boşa mı kürek sallıyoruz ki diyorum bazen...

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yöneticiler istek üzerine değil, forum içerisinde uyandırdıkları genel intibâya istinâden adminlerce seçilmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5