İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

moneybookers a kredi kartından para yüklemede dikkat edin nakit avans olarak çekiliyo

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar moneybookersa kredi kartı tanımladıysanız kredi kartından hesabınıza para yüklemek için sizin kredi kartınızdan nakit avans çekerek işlem yapıyorlar :( alışveriş olarak çekmiyolar buda kötü bi durum nakit avans çektiği günden itibaren ekstre gününe kadar faiz uygulaması yapıyor

moneybookers kullanmanın ne anlamı oldu öleyse ? paypalda böle bi uygulama yok direk kredi kartını kullanıyor ve nakit avans çekmiyor

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çektiğiniz parayı nereye yatırmak için kullandınız?

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
moneybookers hesabıma para yatırarak email adresine para yollama yapıcaktım fakat moneybookersa kredi kartından para yüklerken nakit avans olarak çekiyor :S bilmeyen arkadaşlar varsa dikkat etsin yoksa ay sonunda faizli bir para ödeyebilirsiniz

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
arkadaşlar moneybookersa kredi kartı tanımladıysanız kredi kartından hesabınıza para yüklemek için sizin kredi kartınızdan nakit avans çekerek işlem yapıyorlar :( alışveriş olarak çekmiyolar buda kötü bi durum nakit avans çektiği günden itibaren ekstre gününe kadar faiz uygulaması yapıyor

moneybookers kullanmanın ne anlamı oldu öleyse ? paypalda böle bi uygulama yok direk kredi kartını kullanıyor ve nakit avans çekmiyor

Hangi banka ile bu işlemi yaptınız ? Bu bankanın moneybookers ile ilgisi var mı ? Bir ortaklığı ?

Böyle bir durum olmaması ve normal alışveriş gibi çekmesi gerekiyor ben bir ara kullanmıştım ve bu dedigim gibi gerçekleşti yani paypal-daki gibi..

İlginç bir durumla karşı karşıyasınız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5