İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moneybookers Doğrulama??

u.emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar herkese kolay gelsin.
Benim sorum şu şekilde moneybookers hesap açtım. Ve kredi kartı tanıtmak istedim. Kredi kartını ekledim ve hesabımdan belli bir miktar kesileceğini o miktarı girerek kredi kartını ekliyeceğimi söyledi. Ben de bugün baktığımda hesaptan 4,27 ytl para kesildiğini gördüm. Fakat moneybookerse tanıtmam için € çinsinden yazmam gerekiyor. Extreye baktım herhangibir € cinsinden birşey yok. Nasıl tanıtabilirim. Teşekkürler...

A

a.ışık

Misafir
moneybookers'da 4,27 ytl'nin euro dönüşüm oranlarını bulabilirsin belki?
yada moneybookers'ı iyi araştır, yardım konularına bak: belki ne kadar euro kestiğini yazar orada?? ;)
bence miktarı değilde, extrede bir şifre kod vs. vardır, onu girmen gerekebilir miktar yerine.

u.emre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet euro dönüşüm oranını düşündüm fakat bulamadım. bende o günkü € ile çevirmeyi düşündüm ama tam virgülü virgülüne istediği için onuda yapamadım. doğrulama bölümüne girdiğinde sadece ne kadar kesinti yaptığını istiyor. kod veya şifre istemiyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5