İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

moneymakersurf ile 12 günde %144 kazanın

mrgevezee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Moneymakersurf sitesi bundan öncede açılmıştı yanlız site bazı aksiliklerden dolayı herkezin parasını ödiyerek evet burası çok önemli herkezin parasını ödiyerek siteyi kapatmıstır . Kimsenin parası kalmammıstır sitede buda sistmein güvenirligini arttırmıştır.
Site 5-6 gün önce tekrar aktif hala gelmiştir ve anlık(instant) olarak ödeme yapmaktadır. Paralarınız hiç birsekilde sitede tutulmamaktadır günlük 5 reklam izledigniz an para ödeme işlemcinize yatmaktadır

Gelelim sistemin işleyişine sistem de 1 paket 12 dolardır ve 1 paket size %144 kazandırı ve her gün yüzde 12 şekllinde öder kısa bir hesap yaparsak 12 dolarlık bir paket size toplamda 17,28$ öder her gün size 1.44 dolar kazandırı.

Sisteme 12$ ve katları şeklinde para yatırabirlirsiniz yani 12-24-36 dolar şeklinde

Gelelim siteye üye olmak istediniz Burdan üye olabilirsiniz

siteye üye olduktan sonra ilk işiniz account setup a girip ödeme işlemciniiz tanımlamak olsun arkadaşlar
K9zzzhD.png

Daha sonra upgrade now yazısına tıklayarak paranızı yatırıyoruz
qd84u.jpg

ve paramızı yatırdıktan sonra start surfing diyoruz ve 5 reklam izliyoruz paranız anında ödeme işlemcinize yatıyor bunlarda ödeme kanıtları
qd894.jpg

qpnq3.jpg

qpnqx.jpg

qpnun.jpg

reflerimden gelen komisyonlar yatırdıgım cektigim parlara burdadır arkadaşlar

Sisteme 3-4 günce yüzde 50 olayını getirdiler eger yatırmlarınız günlük geliri 12 dolardan fazlaysa cektignizin yarısını yani 6 dolar sisteme yatırmanız gerekmektedir.
Bu yatırmanın + sı oldugu gibi - de vardır tabiki günlük gelirlerniz düşer ama hesabınız bir anda büyümeye başlar..
Yeni Facebook gurubu kurdum katılmanızı ve tüm sorularnızı ordanda sorabilrsniz
FACEBOOK GRUBU

Sorularınızı live:altan_soyel skype adresinden sorabilirsiniz

burdan

WebNetMasteR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
paraları nereye yatırıyorlar paypalamı yoksa başka kanallaramı oralardan nasıl çekiyoruz eki ?

Bu yüzde 50 olayını ben anlamadım hocam pm lütfen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5