İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Moralim bozuk

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Kategori geyikhane ama pekte geyik havamda değilim.

Bugun dişçiye gittimorto donti için (keşke akıllılık yapıp önceden gitseydim) adam yaşın geçmiş dedi bi fatura çıkardı içime oturdu valla.4 k maliyet çıkardı tedavi için parayı zor bela topladık ama moralim alt üst oldu. Siz siz olun yarın giderim , öbürsü gün giderim demeyin.Buda benden size kardeş tavsiyesi.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Line öncelikle geçmiş olsun ama tam olarak anlayamadım. Diş ile alakalı ne sorunu vardı

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Şimdi anladım, geçmiş olsun.

Benim de yeğenime takmışlardı. 5000'e yaptırmışlardı.

Senin yeğenin cene acayip kaymış abi o zaman.Gerçi benim tedavi 6k tutuyorduda araya tanıdık vs. soktuk öyle 4 e zor bela düştü.

Zaten bu tedavide devlete güvenirsen bittin gittin.17 yaşındayım adam 4 sene sonraya gün veriyo.Sinirlendim askerde birliğimden çağırırsın artık dayı dedim çıktım .

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Dişlerim şu an tedavi sürecinde fakat ben dolgu yaptırmak ile meşgulum. Vampir dişi nasıl taktırırız? :p

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şimdi konu geyikhanede açılmış olası biri espri yaparsa umarım karışmaz burası :) Hani demirteli felan 3-5 TL lik bişey ne gerek var o kadar paraya :)

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
sağlıkla ilgili işlerinizi hiç aksatmayın hocam şakaya gelmiyor valla

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Şimdi satsak seni; 4bin liraya alıcı çıkar mı?
:gül:

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Benim sol azı dişine kanal tedavisi yapılması lazım korkudan gidemiyorum. Bu arada benimde çene yapım bozuk alt dişlerim önde benim gitsem ben hacı muratlada kurtaramam heralde. :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Şöle düşün 2-3 yıla çok güzel dişlerin olacak o 4000 e ve zaten iş güç sahibi olunca 4000 e güler geçersin...

Ben doğallık bozulmasın diye hiç elletmemiştim:D Biraz irili ufaklı ama elletmem:D

acemipenguen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle geçmiş olsun ağız sağlığı önemli bir konu. ki seneye yakın tel taktım çapa tıp fakültesinde yıllar önce muayene olmuştum ücretsiz olarak çok iyi bir şekildee tedavi gördüm. şimdi dişler pırlanta gibi. Eskiden de bu işlem pahalıydı şimdi de pahalı. kullanılan ürünler birinci sınıf ürünler oldukça pahalıya mal oluyormuş. Benim tedavimde kırılan tel için belli bir limit var. onu aşınca parasını istiyorlardı. İyi bir rakamdı da :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Şaka maka bir yana, sigaram da olmasa, ne yakardım ki şu odam da... 5 dakikada bir resimleri mi? Ne diş ağrısı ne baş ne de karın ağrısı, Allah kimseye vermesin en zoru kalp sancısı...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ürünün maliyeti tutsa tutsa 100 tl dir :D

Her meslekte olduğu gibi kazanç esastır o yüzden piyasa yüksek, kimsede indirmez çünkü potansiyelleri hep dolu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi