İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mosquito Web Site++ Artık Hazır. Siteleriniz Hit Yuvası Olacak !

V

vBasic

Misafir
18700134.png

mosquito Web Site++ kullanıma hazır. Artık web sitelerinize hit yağdırabileceksiniz. Aslında yazılımı kredi sistemsiz yapacaktım ama bazı arkadaşların şikayeti üzerine kredi sistemi ekledim. Bu sizin için o kadar program olmayacaktır. Detaylar aşağıda !

91383858.png

Sıkça Sorulan Sorular (SSS) :
Nasıl Kredi Kazanabilirim ?: Her kullanıcı 100 kredi ile başlar. Site gezmeye başladığında kredisi artmaya başlayacaktır. Her sitede 25 saniye gezilir ve her site için "2 Kredi" kazanılır. Diğer kullanıcılar sizin sitenizi gezdiğinde ise "1 Krediniz" düşer.
Nasıl Sitemi Eklerim ?: "Site Ekle" butonuna tıklayıp site adresinizi ve mail adresinizi girmeniz yeterlidir. Siteniz maksimum 12 saat içinde listeye eklenir. Ve eklendiğinde mail ile bilgilen dirilirsiniz.
Sistem Mantığı Nedir ?: Yazılım rastgele mantığı üzerine kurulmuştur. Siteler de başta bahsettiğimiz gibi kredisi fazla olan öncelik kazanmaz, tamamen adil bir sistemdir. Web siteleri otomatik olarak rastgele açılır.
Kredim Bitti Şimdi Ne Olacak ?: İşte bu yazılımda olmaması gereken şeydir. Onun için programı kapatmadan önce bol bol kredi kasın. Krediniz bir kere sıfırlandıktan sonra bir daha programı çalıştıramazsınız. Kredi satın almanız gerekir.
Kredi Nasıl Satın Alabilirim ?: Kredileri, mobil ödeme veya kredi kartı ile alabilirsiniz.
Kredi Ücretleri Nedir ?: 1000 Kredi: 10 TL - 3000 Kredi: 20 TL - 5000 Kredi: 35 TL - 10.000 Kredi: 50 TL - 12.000 Kredi: 80 TL - 20.000 Kredi: 120 TL 'dir.
Salon 1,2,3, Rastgele Nedir ?: Bu tarz online yazılımlı programlar kullanıcı arttığı zaman ağırlaşır, yavaşlar ve bilgisayarınızın ramini fazlasıyla tüketmeye başlar. Onun için üç farklı salonda hit alabilirsiniz. Rastgele ise Salon 1,2,3 den birine rastgele yönlendirir.

Run-time gibi hata alan arkadaşlar sistem dosyalarını gözden geçirsinler mutlaka eksik vardır onun için libraryfiles dosyasını kursunlar.

DOWNLOAD EXE - DOWNLOAD RAR - AV

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5