İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mouseover ile Görünen Gizli Table Cell

decofly

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.

Bir tablomun hücresini gizli yapıp, başlangıçta görünmez olup, mouse ile üzerine gelince görünür, mouseu çekince de tekrar gizli kılmak istiyorum. Bunun için şöyle bir yol denedim;

<td id="tc35" valign="top" onMouseOut="this.style.visibility = 'collapse';" onMouseOver="this.style.visibility = 'visible';" style="height:50px;visibility:collapse">bla bla bla bla</td>

Opera'da tam istediğim gibi çalışıyor ama denediğim diğer tarayıcılarda hiç bir şekilde görünür kılamıyorum.

Yardımcı olabilecek var mı?

K1R1A1LM1AS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Birde şu şekilde dene

HTML:
<table onMouseOut="document.getElementById('tc35').style.display = 'none'" onMouseOver="document.getElementById('tc35').style.display = ''">
<tr><td id="tc35" valign="top" style="display: none; height: 50px;">bla bla bla bla</td></tr>
</table>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5