İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3 dinleme Sitesi Fiyat=35TL.(250 mb+15gb trafikli host hediyeli)

lorga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba kendi yaptığım mp3 scriptimi satıyorum alan ilk 10 kişiye ayrıca hosting hediye edicem isteyen olursa tasarımda değişiklik olabilir renk açısından alıcam diyen olursada demosunu seve seve koyarım =) Frameyle yapılmıştır ama çok özel bi teknikle çalışır kesinlikle hit çeker.Eğer almak isteyen olursa onuda anlatırım =)
-Script Özellikleri-
Şarkı (Ekleme-Silme-Düzeltme)
Sanatçı (Ekleme-Silme-Düzeltme)
Sayfa (Ekleme-Silme-Düzeltme )
Duyuru (Ekleme-Silme-Düzeltme )
Reklam (Ekleme-Silme-Düzeltme )
ve sayamadığım biçok özellik var şarkılara tıklandıkça dinlenme oranını sayar...
-Hosting Özellikleri-
250mb alan
15gb trafik
geri kalan herşey sınırsız....
Lxadmin Panel vardır.
iletiş[email protected]
sss.JPG

dddddd.JPG

not=Senin değil fiyat ucuz o pahalı şu pahalı bu olmamış şu olmamış gibi yorumlar yazmayın lütfen eleştiriden ileri şeylere karışmayınız.Alıcak arkadaş varsa şurası olmamış derse anlarım ama hiç alakası olmayan adamlar gelipte baltalamak için yorum yazmasın rica ediyorum Emek benim emeğim istediğim fiyattan satarım burasıda pazar...

murat_asl38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı Satışlar Tasarım Biraz Daha Güzelleştirilebilir ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi