İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 sitesi için script (ücretli) alınacak

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar namazda gözü olmayanın ezanı kulağı duymazmış. boşversenize. ne istediğinide bilmiyor bu başlığı açan şahıs.

E

erotikbul

Misafir
oyuncu' Alıntı:
üzgünüm ama tema sistemi konusunda fikir yürütebilirsin, ama dediğin laflara dikkat et.
Karşında konuşan 35 yaşında birisi.

phpbb ile scriptin ilgisi var ama scriptin phpbb ile kullanımı yada kullanılmaması gibi bir seçenek var. Bu senin yazdığın scripte var mı?
scriptle entegre forumda kullanılıyor, bunu tercih eden o kadar fazlaki detaylarını yazmadım. tema sisteminde phpbb tema klasörleri ile aynı yerde tutuyoruz adminden kolay ulaşılabilsin diye değil.

editlenen bir şey dil dosyaları, başka bir şey yok yanlışlık admin girişi gözükmesin diye sildim, bazı sivri akıllılar var!

bir de phpbb sistemi ile modifiye yada ek bir scriptin satılmayacağını nerden çıkartıyorsun ?
phpbb forumunu satmıyorum ben mp3 şarkı sistemi satıyorum isterse phpbb olympus la kombine olarak kullanılabilir.

Bu script elle yazılmış başkasından alınma yada kopyalanma değildir. Burda isterse güvenebileceğim elmasgüneş isterse inceleyip merak edenler fikrini söyleyebilir.
Yada istersen phpbb ye yaz ben satıyorum bu kodu ne diyecekler sana? Yasakmı söylüyorum harbi harbi ne olacak phpbb grup orda durma etmezsen yazıklar olsun sana.
görüntüler istediğin kokabilir. görüntülere bakmadan scriptte baktın mı ilgisi varmıydı yoktu.

atarken destekli at hangi phpbb de mp3 sanatçı şarkı albüm şarkı sözü indirme vs var ? yada hangi ekinde var kim yapmış ? ne zaman yapmış?
öyle şaçma bir şey söylüyorsun ki, entegre bir scriptle, kopya script ne demek onu bile bilmiyorsun sanırım.

herkes kod yazıyor....

komiksin tek kelime ile

Türkiye benim gibiler yüzünden bir yerlere geliyor bunuda bil. Hey gidi hey.
öz geçmiş vereyim istersen adını yazamıyan sis arkadaşım.
Kocatepe İlkokulu
Ankara Atatürk Anadolu Lisesi
H.Ü.Eczacılık Üniversitesi
Yaşta : 35 oldu artık
Eşim ve 1 çocuğum var

iyinet iyinet olmadan ben burdaydım, iyinet olduğunda ben ara vermek zorunda kaldım.
iyinetin ilk halini bilen varsa gelsin konuşalım. girisim.com vardı iyinet vardı. link sql kullanıyorlardı o zamanlar. Benim bilgimle atışacak çok kişi yok.

Serbülent Daşkın
http://www.yenisunucu.com
msn:[email protected]

Noktası noktasına katılıyorum. Daha ortada olmayan bir para için, laf atmak bir kere kötü bir davranış, ve 3 kuruş daha kazanmak içinsuçmalak daha da kötü. Ve haksız olarak bu yapıldığında çok kötü duruma düşüyorsunuz.

Bu tür şeyler içinde, nasıl laflar ediliyor hayret ediyorum doğrusu.. Düzgün olmak, b*kluk oluyor sanırım buralarda..

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
lovemove' Alıntı:
arkadaşlar namazda gözü olmayanın ezanı kulağı duymazmış. boşversenize. ne istediğinide bilmiyor bu başlığı açan şahıs.

orası böyle

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çalmakla şuçlanmak çok iyi bir şey değil.
ne dediğinin farkında değil söylerken sanırım, hala inanamıyorum ya.
phpbb group orda şikayet et yada sor bu yapılabiliyormuymuş. merak ediyorsan sor ondan sonra aldığın cevapla suçla, adam basmış kalayı "HIRSIZ" diye aklım almıyor ya.

işte benim yaptığım bu kod bende phpbb group ta isterse veririm, elmasgüneş te kod dağıtmayacak birisi o istersede veririm incelesin yorumunu yapsın. sizde öğrenin neymiş ne değilmiş bu kadar basit. elmasla hiç bir muhabbetim yoktur. ismini biliyorum msn listemdedir. ipb türkçe sini istemek dışında mrb dediğimiz yoktur. kendisi belki hatırlar belki hatırlamaz listesinden silmişte olabilir bilmiyorum.

at çamuru izi kalsın.
scriptte sorun var şöyle böyle vs herşeyi kabul ederim beğenmezsin kabul ederim, kişisel görüştür sana kalmıştır.

"HIRSIZ" denmesini kabul etmek imkansız.
Türkiye benim gibilerden bir şey oluyormuş, ya aklım almıyor. Yaşını merak ettim bu cümleleri kuran kişinin. Bilen varsa söylerse sevinirim. Yoksa kendisi söylemesin gerek yok.

Benim hakkımda kimse iyidir diye bir şeyde yazmasın lütfen.
Konu değişti hırsızlığa vardı, onun üstünde yazarsanız yazınız lütfen.

Düşündükçe uykularım kaçıyor uyamıyorum bunu okuyorum çıldıracam ya, böyle nasıl "phpbb style buldum eheheh hırsız hırsız" diye bağrılır mı? ne diyim bilmiyorum.
bu forumda yada internette bir tane benimle tartışan biri gelsin elini öpecem, gelsin kafamı kırsın razıyım. ben hiç böyle bir şeyle itham edildim, nede birisi yok öyle yok böyle diye benimle tartıştı. bu yoktur tarihte ya.
tüm forumlarda takma ismim oyuncu. arayın bakın.

konu ile biraz alakalı hırsızlık nedirle ilgili;
acele baktım phpnuke'takini buldum phpbb dede var başka bir scripten kod alıntısıda yapabilirsiniz bunun bir sakıncası yoktur, entegre etmek kullanmak gibi hiç kimse kopya diyemez buna aldığınız kodun nerden alındığını yazarsınız o kadar.
örnek phpnuke scripti rewiew modülü (c);
en fazla bunu belirtmeniz gerekir böyle bir şey yaparsanız.

/* Base on Reviews Addon */
/* Copyright (c) 2000 by Jeff Lambert ([email protected]) */
/* http://www.qchc.com */
/* More scripts on http://www.jeffx.qchc.com */
/* */
/* This program is free software. You can redistribute it and/or modify */
/* it under the terms of the GNU General Public License as published by */
/* the Free Software Foundation; either version 2 of the License. */
/************************************************************************/
der scriptin başında o kadar.

belki bilen vardır. bir olay anlatayım.
http://www.phpnuke.org taki phpnuke scriptini, başka bir site çıkınca yayınlıyor ve dağıtıyordu yeni versiyonlar 1 ay (eskiden 10 gündü) paralı olarak üyelere veriliyor sonra herkes alıp kullanabiliyordu. bu sitede http://www.nukescripts.net scripti alıp anında dağıtıyordu. phpnuke coder ı bunun için çok uğraştı bir şey yapamadı.
sonra nukescripts.net nuke kodlarının üzerinde değişiklik yaparak, NSN isimli bir script çıkardı. Fakat kodların coderının isminin ve lisans bilgilerinin olmadığı için o zaman yetkili yere başvurdu ve ordan gelen sonuçlarla o kodlara nukescripts.net gereken şeyleri eklemek durumunda kaldı, lisans bilgileri, linkler vs . Çünkü gerçekten çalmış ve kendisi yazmış gibi dağıtıyordu. Hırsızlık yapmıştı yani.
phpnuke sitesinde bunun detayları eski içeriklerde vardır.

Serbülent Daşkın

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanıyan tanır bilen bilir serbülent abi seni. İnsanlara laf anlatmaya gerek yok. Herkes birinin sırtına basarak birbirini merdiven olarak kullanarak bir yere gelmeye çalışıyor. Phpbb taban alınarak yazılan bir script çalıntımı olur? php nuke üstüne kurulsa ama tamamen değişse çalıntımı olur? Boş konuşmalar bunlar gerçekten boş. Hele ki senden 10yaş büyük birine öyle laflar etmen boş değil çok ayıp. Özür borçlu olduğunu düşünüyorum, bu başlığa cevap yazmayarak ayıbını devam ettiriyorsun...

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aklımda kalanlar ile ilgili yazacağım..

-PhpBB'ye ben de modül yazıyorum, fekat opensource bir proje nin üzerine yazdığım bu modül için ne para istiyorum ne de dünyada bunun 1 adet örneği var. Tabiki Türk'üz illaki çıkacak uyanığın birileri:)
-Yaşının 35 olması evli olman x y z gerçekleri değiştirmiyor!
-Madem phpBB tabanlı ozaman yazmalısın "scriptim phpBB üzerine modüldür" diye.
-Emin ol kendi ürünümü satmak için seninkisini eleştirmiş değilim, gerekirse bunun satışını dahi durdururum hiç problem değil. Önemli olan burda senin yapmış olduğun, her nekadar kükresende hatanın farkındasındır gerisi de hikaye :)

hadi herkeze bol kjazanlı haftalar dilerim
afiet'le ;)

Konu'ya da son mesajımdır.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
algılamada bir noksanlık var hala, phpbb kodlarını satmıyor dediğin lafların hiç farkında değilsin.
phpbb ile entegre çalışabilen bir script bu ayrıda çalışabiliyor.
yönetim paneli urllesini ilk yüklemede göstermiş oldum 10 dk sonra aklıma geldi yönetim paneline girmeye çalışacak akıllılar çıkar, phpbb açıklarını kullanmaya çalışacaklar çıkabilir diye sonrada gizledim.

Serbülent Daşkın
msn:[email protected]

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana abi site kurarmısın phpnuke olsun sayın abi senin host sattıgın site gibi:=)
janjanlı phpnuke olsun ama standart theme olmasın :)
kaça patlar webmaster abi?

E

erotikbul

Misafir
Host satışı daha çok online iletişim araşları üzeridnen gerçekleştiriliyor. Site de ise genel bir fiyat listesi durmakta.

Sonuçta alan memnun satan memnun.

Ayrıca phpbb veya nuke açıklarını denemişsindir buna da % 90 eminim :)
Basit hek grup sitelerinde bile bu tip çalışanlar, kaale almıyor -lamer diye geçiştiriliyor.- ve bence yazdıklarınız da size yakışmıyor. Yakıştırıyorsanız, sizin sorununuz.

Neyse gereksiz tartışma oluyor görüldüğü gibi.

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eg-zotikbul abi sen nesin? böle şakşakçı misali... adam ne dese okey diorsun :|

E

erotikbul

Misafir
Bahsi geçen kişi ile her şeyimiz ortak. Benim abim sayılır. O kadar şey yaptık birlikte. Ve haksız bir durumda onu savunuyorum.

Peki sen nesin ? inndir misali.. :mad:

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inndir misali evet inndirde üst editörlük yaptım. kıskandın mı?

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inndir, e-muzzik 2z 2n benzerliğini diyorsan, e-muzik.net de bende, ha tasarımdan bahsediorsan yıllarca emek verdim inndire. sitemdede beğendiğim için o tasarımdan esinlenerek yaptım. özgün beyde tabi izin verdi. buda sanırım o izin verditken sonra benimle onun arasında. siz ağzınız açık bi şekilde izlersiniz.

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çılgın webmaster abilerimiz nereye saldıracaklarını şaşırdılar :)
emuzzik boşver bak sende ver sipariş sanada bi phpnuke site yapsınlar ben vericem sipariş ama daha kabul edilemedim heralde müşteri listelerine webmaster abilerimizin:)

E

erotikbul

Misafir
inndir'deki editörlüğünün neyini kıskanayım, ne alaka yani?..
Ha editörlük vs senin içi başarı ise ayrı.

Benim düşüncem, w.arez scriptten çalmış olman. Belki haklıyımdır, belki haksız.. Ama haksızsam bu legalparamda ;bak nasıl oluyormuş haksız duruma düşmek biraz tat.

Ayrıca, şimdi de çılgın olduk. :(
http://www.hostbul.net/yorumlar.asp?firma=171
Ve daha hostbul forumlarından hatırladıklarım..

Host edilen site: www.maydanoz.net
Uptime oranı : 1
Sayfların açılma hızı : 1
Teknik destek : 1
Fiyat / hizmet kalitesi : 1
Genel ortalama : 1

İyi yönleri: Yok

Kötü yönleri: Kendim için register ettiriğim bir domaini baska bir isime kayıt edip host firmami değiştireceğimi söylediğimdede daha önceden kiraladiğim 20 mb web alanı yok sen 25 kullanmıssın bana su kadar daha para vericeksin diye talepte bulunan sahtekar düzenbazın teki asla bir hataya düsüp bu firma ile çalışmayin....

Hostbul forumları açık olsaydı, daha örnek getirecektim.
Bahsi geçen "webmaster abiler" ile ilgili bir olumsuz yazı bulun da görelim. Yani nedir bu dalkacılığınız, bilmişliğiniz, suçlamacılığınız. Neyse konu uzamasın diye kitleyebilir modlarımız.

Lütfen biraz mütavazi olalım. :(

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla Konu cok dagılmıs. Bunun disinda "oyuncu" benim yorum yazmamı istemissin. Sistem olarak gayet guzel gorunuyor. Ancak ben tasarımdanda pek anlamadıgım icin scripti aynı zamanda tasarımı icinde alıyor oluyorum.
Şunu söyleyeyim. : Eğer iki script arasında tercih yapmak durumunda kalsaydım darxis'in scriptini alırdım. Fiyatları arasında darxis'in scripti seninkinden 100 $ fazla olsaydıda darxis'in scriptini alırdım. Sonucta isimi gorurdu. Fiyatlar aynı olsaydı herhalde elmasgunese gider script yazdırırdım.
Darxis : Simdilik Mp3 sitesi dusunmuyorum :)

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazıp polemiğe girmeyeceğim diyordum ma atutamıyor insan kendini vesselam;

eg-zotikbul : o bahsettigin platform tek taraflıdır
git bol keseden sende at bişiler, gırtlak var bizde helal kazanç peşindeyiz, karıştırma başkalarıyla :) onun bunun emeğinde de domaininde de parasında da gözüm olmadı olmaz da.

düz bir mantık yürütecek kadar IQ ve EQ sahibi her insan + beni biraz tanıyan maydanoz.net ve hostbul'da yayımlanan o yorum konusunda sadece gülüp gecicektir. aksi durumda ise senin gibi düşünecektir, umrumda da değil siz ve sizin gibiler, çılgın phpnuke team ehe

emeğe saygınız olsun biraz, herkez sizin kadar zekası gelişmiş degil gidip GPL lisanslı birşeyi iki modifiye ile satma girişimlerinde bulunsun :)
+ gavurcanız yok ise, ücretini ben vereceğim forumda cevir yapan arkadaşlar var aç GPL lisansını oku/okuyun. Adamlar open source yapmışlar kulanılsın ve giştiriciler tarafından geliştirilsin diye, babanın malı gibi sat diye yapmamış :)

http://www.gnu.org/philosophy/license-list.html
yorulma diye linkini de koydum buyur :)

afiet

darXis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca adres bardan URL'leri lamerlardan korunmak icin sakladıkdemişsiniz.
"uzullarımla gülüyorum"

$sid, $tid, $id leri gizleyip phpbb olduğu anlaşılmasın diye sakladık desenize siz şuna :)

ayrıca bariz belli onları saklasanız dahi, siz ve sizin gibilere ekmek yok kardeşim, başka kapıda allah çarşınıza pazar versin ;)

allah aşkına kirletmeyin piyasamızı!

emuzzik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oba siteden çalmışım paehaeah :) olm yakalandık lan ehaeu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5