İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3=>Swf Dönüştürücü Lazım??

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar değişik birşey yapmaya çalışıyorum ve şarkılı sistem yaptım fakat mp3 olunca sorun çıkıyor swf yaptım ve tek sorun yok.
Acaba mp3=>Swf dönüştürücü programı varmı?Sizin kullandığnız yada tavsiye ettiğinizi şarkı süresi sınırlaması olmayan.

Umarım mp3 ile ilgili diye yasak değildir :)

E

eTre

Misafir
swf geçerli bir müzik oynatıcısı değil ki flash anlamına geliyor macromedia flash ile yapabilirsin bildiğim kadarıyla yanılıyor olabilirimde elbette

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eTre' Alıntı:
swf geçerli bir müzik oynatıcısı değil ki flash anlamına geliyor macromedia flash ile yapabilirsin bildiğim kadarıyla yanılıyor olabilirimde elbette
Evet flash elimde var.Yapabiliyorum fakat 100-200tane kadar yapmam lazım çok uzun sürüyor.Pratik birşey arıyorum.ben sıraya koyayım peş peşe yapsın gibi.Çok mu şey istedim.Sabahdan akşama kadar kendi çapında yapsın tek tek uğraştıyor. :(

Mask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir flash player ile ve küçük bir action script ile mp3 player yapabilirsin
o zaman dönüştürmene gerek kalmaz (bence)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mask' Alıntı:
bir flash player ile ve küçük bir action script ile mp3 player yapabilirsin
o zaman dönüştürmene gerek kalmaz (bence)
Fakat böyle yapınca mp3 dosyası bulunmak zorunda mı olacak?Ben sadece swf olsun istiyorum mp3 işimiz olmasın yani.Mp3'ü flash içine gömmek istiyorum

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Audio dışında bu program videoyuda flash yapıyor mu Pcqopat ?

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"dreamz" sadece ses dosyalarını yapıyor.
Elimdeki video'yu yaptım herşey sorunsuz oldu fakat izleyim dedim sadece sesleri alıyor.
Üzgünüm bu videoları yapmıyormuş.Eğer videoları smf yapan program bulursan bana da yollarsan çok sevinirim.
Bu program da bence süper.Görevini çok iyi yapıyor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5