İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3 ün boyutunu kücültücek bi program varmi?

A

Anonymous

Misafir
mp3 lerin boyutunu kücültebilecegimiz bir program varmi ? kalitesini düsürerekte olsa?

A

Anonymous

Misafir
Migty Dac adlı program var download dan arattır bulamazsan beni bul sana gönderirim icq no: 94831446 saygılar

A

Anonymous

Misafir
mp3 öldü yasasin mp3PRO ;-) google'da bir arayiver, kalitesini düsürmeden daha kücük yer kapliyor. süper bisi =)

A

Anonymous

Misafir
ya bişey sormak istiyorum
önceden winampta mp3pro kullanıyordum(format atmadan önce)
şimdi ise kalitesi düşük çalıyor..
pluginini indirmeye çalıştım o da installer crc invalid hatası veriyo dosyayı çalıştırdığımda...bu nedir??

A

Anonymous

Misafir
saol ama bütün sorun wincih virüsünden kaynaklanıyo
bu tip sorunu olanlara duyurulur..
wincih temizleme için protector plus oldukça güsel bi program

A

Anonymous

Misafir
Kardes hic bunlarla uraşma denetim masasınandan ses yönetimine bir bak winamp 2.75 babalar gibi işini görür bırak pro falan selamlar biz bu alemde yeniyiz goruselim...

A

Anonymous

Misafir
2.80 kullanıyorumşu anda
bi de mp3pro olarak indirdiğim şarkıyı nero burning rom progarmı ile normal mp3 haline getiriyorum..şimdi iyi oluyo
iyi görüşelim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5