İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3indir.net

N

nsbil

Misafir
dolasirken gozume bir site takildi. mp3indir.net girdim sitelerine yanliz ustte bir menu dikkatimi cekti. "Mp3 Siteleri" Sanirim alican.org sitesine yonlendirilmis olmali. kafama takilanda domainin sedo.com a yonlendirilmis olmasi. kafamda su uyaniyor sedo.com a yonlendirmekle parami kazaniliyor nedir sedo anlamadim. Mp3 siteleri bolumune tiklayinca neden sedo cikiyor amac nedir ?. + yonlenen yerde alican.org sitesinin satilik oldugu beyan ediliyor. vede ek olarak neden turk siteleri mevcut degil cogu yabanci site bunlarin. aydinlatirsaniz sevinirim.

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda Para Kazanma bölümüne gidersen zaten sedo ile ilgili gerekli bilgileri alabilirsin...

Evet Sedo para kazandırıyor. Domainini onlara yönlendiriyorsun ve tıklama başına para veriyor..

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Giden ziyaretçi sayısına göre değil tıklama başına para kazandıran bir sistem sedo. 2 site de benim mp3indir den oraya link vermemin sebebi sedodaki kazancımı arttırmak umarım anlatabilmişimdir. Sedo tık başına 0.03 euro ve 0.04 euro gibi paralar ödemektedir link verme sebebim de budur. www.sedo.com a girip incelerseniz daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5