İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mp3klip.net domaıni satılıktır..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
saniyede 300 giriş dakikada 18.000 saatte 1.080.000 günde 25.920.000

bence biraz daha destekli sallayın saniyede 3 giriş mesela uygundur

K

kacis25

Misafir
Pardon yanlış bir anlaşmaya mahal vermışım hemen duzeltıyorum..

Sitede anlık online ortalama 250-300 onlıne yı buluyordu..

Ayrıca gunluk tekılde 10 bini zaten aşıyordu.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alexa rank 158.000

Online Since 13-Jan-2005

Google Page Rank 0

Google Back Link 4

Bu istatistikler ile anlik online 300, gunluk 10.000 tekil hit alabilecek baska bir domain oldugunu sanmiyorum. Yani neredeyse imkansiz. Yeni vermis oldugun istatistiginde dogru olmadigi kanisindayim.

Diger konu, acmis oldugunuz konunun dogru yerde olmadigin dusunmekteyim, Mod. arkadaslardan konuyu gerekli yerlere tasimalari ilgileler icin daha iyi olmus olacaktir.

Saygilar.

K

kacis25

Misafir
Verdıgım ıstatıkler yenı degıl arkadaşım.

AYRICA BEN SANA SİTE İÇERİĞİ SATMIYORUMKİ..mp3klip.net ortalama 500 turkce divx klıp barındıran turkıyenın en buyuk ucretsız videoklip sitesi idi.

Ayrıca bana alexa dan bahsetme.benım sıtem 1,5 aydır kapalı.

Eğer ıstedıgım fıyat verılmeesse zaten sıteyı tekrar faalıyete sokacagım en fazla 2 ay ıcınde ozaman..sana bızzat sıteme gir derım..girersin ve sana ne anlatmak ıstedıgımı anlarsın..

Eyvallah.

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kacis25' Alıntı:
Verdıgım ıstatıkler yenı degıl arkadaşım.

AYRICA BEN SANA SİTE İÇERİĞİ SATMIYORUMKİ..mp3klip.net ortalama 500 turkce divx klıp barındıran turkıyenın en buyuk ucretsız videoklip sitesi idi.

Ayrıca bana alexa dan bahsetme.benım sıtem 1,5 aydır kapalı.

Eğer ıstedıgım fıyat verılmeesse zaten sıteyı tekrar faalıyete sokacagım en fazla 2 ay ıcınde ozaman..sana bızzat sıteme gir derım..girersin ve sana ne anlatmak ıstedıgımı anlarsın..

Eyvallah.

Uslubunu yalnis bulup eklemek isterim amacimiz kimseyi kirmak degil. Sunu belirtmek isterim ki su anda bir domain kaydetsen ve bugun acsan 2 ay sonra 10.000 tekil hit yapabilirsin bu kismi sorun degil. Ama su anda sitenin hiti oldugunu dusunmuyoruz. Dunku cocuklarda degiliz neyin ne oldugunu ayirt edebiliyoruz. 1.5 aydir kapali olmus olsa dahi sitenin su anda PR sinin olmasi gerekirdi cunku PR ler 2.5 - 3 ayda bir guncelleniyor ve eylul 15-20 gibi guncelleme olacagina gore su anda bir onceki PR guncellemesinden pr sini almis bizim de bunu gormemiz gerekirdi. Alexa dan neden bahsetmek istemedigini anlamis da degiliz. 10.000 tekil hitlik bir site 1.5 ay once kapali olmus olsa dahi ve 1 ay acik kalmis olsaydi su anda rankin 50.000 altinda olurdu. Diger konuda back link gunluk 10.000 tekil hiti olan bir sitenin hitinin nerden beslendigini de ayri bir merak konusu. eger arama motoru dersen arama motorlarinin sitene hit gonderebilmesi icin backlinkin olmasi gerekir. su anda backlink sayin 4 dur. Eger 4 backlink li bir site gunluk 10.000 tekil hit aliyorsa h4x0r un sitesinin gunluk 22.600 / 4 * 10.000 = 56.500.000 tekil hitinin olmasi gerekirdi. Cunku index sayisi 22.600 ...

Sanirim yeteri kadar acik ve net bilgiler bunlar.
Baska cevap yazmayacagim icin simdiden saygilar ve iyi satislar ...

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada milleti kandırabileceğini sanıyorlar ama bizim gibiler yazdıkça yok şunu yanlış yazmışım yok bunu

online sayısı 300 civarındaydı diyorsun bu kaç dakikalık bir süre?? benim sitede online sayısı 10.000 in altına düşmüyo ama 12 saatlik peryotta

K

kacis25

Misafir
Onu kastetmiştim zaten sonucta günlük perıyodda tekil 10 bini buluyordu..anlık online 300 derkende Toplam online : 300 ...den kastımdı..

neyse Domaınini satmaktan vazgeçtim zaten..Yeni bir dedicated 'e taşınıyor dosyalar ..20 gb filan..umarım en geç 1,5 ay ıcınde Tekrar aktif olacagız..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5