İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3liste.net site + domain satılıktır.

E

erotikbul

Misafir
Merhaba arkadaşlar,

PageRank Değeri 3 olan ve bence jenerik bir isim olan ve üzerinde site bulunan www.mp3liste.net domain+siteyi satışa çıkarıyorum.

Günlük tekil ziyaretçisi 300+ civarıdır, 500 de olduğu olur. Site scripti linker'dir ve konuya uygun bir şekilde dizayn editlmiştir.

Teklif usülü satılacaktır, ayrıca Sedo domainlerine de iyi hit sağlayabildiklerini biliyorum. Adbrite koydugunda ise ayda en az 70 80 YTL oradan çıakrtılabilir. Updated'de keza öyle.

Ayrıca Awstats'dan alınan bilgilere göre;
Geçen ayki tekili : 10551
Bu ayki tekili : 4350'dir.

Dediğim gibi teklif usülü satılacaktır, olmazsa Sedo'da satacağım, bu ara sedo şansım iyi gidiyor, iyi teklifler geliyor domainlerime.. :) Neyse Teklifler bekleniyor.

E

erotikbul

Misafir
Düşündüğüm fiyat 150 YTL'dir. Sitede herhangi bir sorun yoktur, zaten dediğim gibi olmazsa Sedo'da bu civar bir fiyata, hatta daha yüksek bir fiyata alıcı bulabilirim. Neyse teklifleri bekliyorum.

bronze

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ay denmiş, bugün ayın 16 sı, ters bir durum yok

E

erotikbul

Misafir
Neyse ben olayı anlamadım ya neyse :).. Bi hafta içinde alıcı çıkmazsa, sedo da alıcı ulucaz. :) ;)

E

erotikbul

Misafir
Sedo'da siteye genel olarak laııc bulurum sanırım. Ama yabancıya satacak cok iy idomainlerim var zaten. Forudman bir alıcı çıkar umarım.

Ayrıca teklifleriniz neler ??...

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sormak istedigim bazı sorular var..
Site aylık kaç gb band genişliği harcıyor?
içerikte kaç adet site kayıtlı
msn nedir .. ya da icq

E

erotikbul

Misafir
Geçen ay 2.4 GB BW yemiş, şu durumu ile 3 GB BW asla yapmaz. BW kullanımı çok az.

İçerikte şu an "Toplam Katagori 80 Toplam Site 206 " bulunmaktadır. Ayrıca haftada 7/8 site başvuruda bulunuyor ortalama. PR 3, tekil hiti dediğim gibi.. :) İstediğim fiyat ise site + domaine (bence iyi de bir domain) 150 YTL.

ICQ No: 96856227
Teklifleri bekliyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5