İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mp3mole.com Satılık

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim görüşüm sitenin özellikleriyle ilgili detaylı bilgi yazarsan daha rahat müşteri bulacaksındır..

mesela hiti ile başalıyabilirsin (almayı düşünüyorum ona göre)

B

BelevianChaos

Misafir
hit için bir çaba sarfetmedim aslına bakacak olursanız. mp3'leri farklı sitelerden host ediyor band problemi yok backup alması kolay. statlarına sayfanın altından ulaşabilirsiniz zaten. Netstats ekli. admin paneli kodlamamıştım ama yarım saatte ekle sil listele şeklinde ve istediğiniz extra bişi olursa abartı olmamak suretiyle onu kodlarım.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu özellikte bi site için fiyatın biraz yüksek gibi geldi

yanlış anlama satışı baltalamak için demiyorum fiyat/performans uygun olsa zaten alacaktım

tekil sanırım günlük 100 civarı

B

BelevianChaos

Misafir
170 civarında tekili. hazır mp3 sitesi işte almak isteyen olursa diye. 6191 mp3 ekli üstünde. karar sizlerin tabi arkadaşlar.

B

BelevianChaos

Misafir
e tamam yukarıda yazdık zaten netstat var sayfanın altında diye. arkadaşlar bakmışlardır merak etme sen kolikcim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5