İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn Açilmiyor :(

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Sanirim Modemden Kaynaklanan Bir Sorundan Dolayi Msn Açilmiyor Mynet.com Ve Benzeri Siteleri Giremiyorum.
Yardimci Olursaniz Sevinirim.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ibrahimkoknar' Alıntı:
Sanirim Modemden Kaynaklanan Bir Sorundan Dolayi Msn Açilmiyor Mynet.com Ve Benzeri Siteleri Giremiyorum.
Yardimci Olursaniz Sevinirim.
Telekomdan kaynaklanıyordur.Bende oluyor bazen.

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada
"hizmet geçici olarak servis dışı olduğundan msn oturumu açılamıyor!"
ben de uzun süreden beri giremiyorum ardımcı olursanız sevinirim!

B

BEBEX

Misafir
Arkadaşlar MSN Freeze diye bir olay var duydunuzmu bilmiyorum ama bazı kişiler sizin msn ninizi freeze yapmışlarda ( dondurmuşlarsa ) bu yüzden msn ininize asla giremezsiniz taki defreeze olana kadar eger msn niniz hala açılmıyorsa bana adreslerinizi verin ben bir defreeze yapayım...

S

SaveTargetUs

Misafir
Explorer'in eski sürümü yüklü ise sayfalar ve msn açılmıyor. Şifre girişli sayfalarda açılmıyo. 6.1 i yüklediğinizde sorunsuz açılıyor sayfalar. Benim karşılaştığım bu şekilde bir olay vardı. Belki sizinkiside öyledir diye yazmak istedim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5