İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN Davet Sistemi - Hitinizi katlayın.

• Konbuyu başlatan BelevianChaos
  • Başlangıç tarihi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hayır mail listim var zaten
bendeki mailisti ekleyebilirmiyim programa?
ekleyince kendisi otomataik davet göndersin diye sordum

B

BelevianChaos

Misafir
hayır, bu mümkün değil malesef. zaten sistem katlanarak çoğaldığından, umduğunuzdan çok daha yüksek rakamlara ulaşmaktadır.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşin en güzel yanı da bu zaten. Gönderilen email, üyenin email adresinden gönderileceğinden ve gönderilen kişilerin MSN listesinde kayıtlı olduğundan spam olarak algılanmaz. Çünkü gönderen email, alıcının kişilerinde yer almaktadır. JUNK'a düşmeyişinin sebebi de budur. Email, arkadaşınızın adresinden size geliyor.

Kısaca spam değildir..

İstem dışı yaptırabileceğiniz gibi, üyelik formunda MSN Listemi davet et gibi bir checkbox ile opsiyonelleştirebilirsiniz de.

Öncelikle bir iki yanlış nokta var onlar açısında arkadaşları uyarmak isterim.

Spam maili spam yapan şey gelen e-mail adresinin ne görüldügü degildir. Aynı sunucudan çıkmış olan e-mailerin ortak özellik göstermesi spam algılanma sebebidir.

Ve bunun yanı sıra gelen kişi olarak fake gosterimler ben spam mailim diye daha cok bagirir.

Bunun haricinde cok az arastırın nette bunun ucretsız olarak verilenleri var. gmail-hotmail-yahoo-aol. vs de desteklıyolar.

Tennoryu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle bir iki yanlış nokta var onlar açısında arkadaşları uyarmak isterim.

Spam maili spam yapan şey gelen e-mail adresinin ne görüldügü degildir. Aynı sunucudan çıkmış olan e-mailerin ortak özellik göstermesi spam algılanma sebebidir.

Ve bunun yanı sıra gelen kişi olarak fake gosterimler ben spam mailim diye daha cok bagirir.

Bunun haricinde cok az arastırın nette bunun ucretsız olarak verilenleri var. gmail-hotmail-yahoo-aol. vs de desteklıyolar.

ben çok uzun süre böyle birşey aradım. fakat bulamadım.

eğer bahsettiğin gibi internette ücretsiz olarak verileni varsa paylaşırsan faydalanırız.
ama ben yaklaşık 2-3 ay aratırdım 1 tane bulmuştum oda çalışmıyordu. diğer bulduklarım ise paralıydı..

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İnşallah ücretsiz dağıtılan ( 1 seneden fazla zamandır) php scripti değildir bu.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
scripti gün içinde göndericez dediniz hala bekliyorum..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yasal sanırım bu fakat tam nasıl ediliyor ne faydası var şu şekilde işinize yarar diye anlatabilirmisiniz anlıyabilcegim bişeyse ve hit kazandırcaksa bende alırım fakat henuz bu sistemi kavrıyamadım yada gökan bana sen izah edermisin msnm de varsın ve almışsın sanırım bilgi almak istiyorum bu konuda

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet aldım bi test ediyim otomatik olanı 2 php dosyası ve 1 kurulum text dosyası olarak geliyor basit kullanışlı kullanmasını bilene çok faydalı gözüküyor. deneyince ayrıntılarıda yazarım

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mail gönderiyor ama sürekli sayfa bekliyor.. belki kodda mail gönderdikten sonra durdur devam et falan yok. ama sürekli bekliyor. entegrede ettim tekde denedim yok yani bekletiyor sürekli.. nasıl çözeriz chaos?

birde yani hemen gönderip devam ettirsin sayfayı gönderemezsede devam ettirsin beklemeden

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
son tespitim şifre yanlış olunca hemen devam ettiriyor bekletmiyor hiç.. ama doğru olunca bayağı bekletiyor.. bekletmeyi bitirmiyor hiç hatta.. mail gidiyor ama genede bekletiyor şifre yanlış olduğu gibi hızlı sonuç gelip devam ettirmiyor sayfayı

B

BelevianChaos

Misafir
son tespitim şifre yanlış olunca hemen devam ettiriyor bekletmiyor hiç.. ama doğru olunca bayağı bekletiyor.. bekletmeyi bitirmiyor hiç hatta.. mail gidiyor ama genede bekletiyor şifre yanlış olduğu gibi hızlı sonuç gelip devam ettirmiyor sayfayı

Online olduğunuzda msn'de görüşelim, makine ile ilgili ayarlarınızı da yaparız. Başlık altında teknik konu konuşup dağıtmayalım konuyu. Bahsettiğiniz ufak tefek ayarlardan ibaret. Herhangi bir sorun değil yani.

VoLKyY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Simdik diyelimki otomatik modda iken benim siteme birisi üye oldu diyelim. üye oldugu zaman msn adresinde bulunan kisileremi mail gönderiyor?
anlayamadim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi