İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn Davet Sistemi

iq2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

yazmış olduğumuz msn davet sistemi ile ziyaretçileriniz, sitenize msn listenizde bulunan arkadaşlarını davet edebilirler. facebook ve bu tarz bir çok site bu sistemi kullanmaktadır.

mailler kesinlikle inbox a düşmektedir. Yazılım dili PHP'dir.

Fiyat: 50 YTL

Demo için pm atmanız yeterli.

F

Franco

Misafir
Bu davetiye sistemi dediğin msn listesindekinler olarakmı yoksa mail yazıyon yazdığın kişiyimi davet ediyo?

K

KötüAdam

Misafir
aynı sistem bende de mevcut arkadaşlar. ayrıca üyelik sistemlerine entegre ederek, sitenize üye olanlara otomatik davette göndertebilirim. bilginiz olsun.

sonsuzhost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
www.phpclasses.org yi tüm php ci arkadaşlara her zaman şiddetle tavsiye ediyorum üye olup gezdiğinizde bir çok yurt dışı isim yapmış firmaların coder larınında bu sitede class ler yayınladığını göreceksiniz mesela ben www.azdg.com da çalışan coderların www.phpclasses.org de class ler yayınladığını görünce çok şaşırmıştım :)

K

KötüAdam

Misafir
ben birazdan kendi yapmış olduğum sistemi satışa sunacağım. onu da incelersiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5