İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn de el yazısı

kuzen54

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba.
msn de el yazısı ile mesaj göndermek için bi yama indirdim(Biliyom fuzuli bişey ama merak ve inat var bi kere) Açıklamasında "Change to the handwriting tab in any conversation. IF YOU DON'T HAVE WINDOWS XP OR THE INK REDISTRIBUTABLES YOU MUST." diyo XP yi anladık da :D bu INK REDISTRIBUTABLES ne onu anlamadım.
Teşekkürler

B

Bedavalar-Net

Misafir
Bu yamayi nereden indirdin,url verebilirsen sevinirim.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
hocam ben yama falan indirmedim ama el yazısı gönderebiliyorum rahatlıkla... xp yi sürekli update ediyorum belki de up to date xplerde yama indirmeden gönderiliyordur... yani yama zaten updatelerin içindedir...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
OguzKaganAslan' Alıntı:
hocam ben yama falan indirmedim ama el yazısı gönderebiliyorum rahatlıkla... xp yi sürekli update ediyorum belki de up to date xplerde yama indirmeden gönderiliyordur... yani yama zaten updatelerin içindedir...
Büyük ihtimalle de öyle.Bende XP'yi sürekli update ediyorum ve MSN'yi kurduğum anda el yazısı çıkmaya başladı.

D

darkuser

Misafir
www.mess.be den indri handwriting i onun içinde ink redistributables var öncelikle onu kur daha sora handwriting i kur çalışır.Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5