İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msn e belli bi limitin üstünde kişi ekleyememek

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
msn de belli bir limitte kişi ekleyebiliyoruz, bu limitin üzerine nasıl çıkarız? soru bu sanıyorum..

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7.0.0777 Final de 150 den 300 e çıktı diye biliyorum ?!

S

SILAM

Misafir
Permission' Alıntı:
ya 300 kişi ekleyipte ne yapıcan ki
indeximiz yenilendi veya cok ilgi cekici bir mesajla su su eklendi diyip nickine site adresini yazarsa msn her giris cikisinda gorenin dikkatini vekip tiklayabilir mesela :D

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
o programın içinde spy var..microsoft antispyware onu spy olarak algıladı..

C

Cyber Coder

Misafir
discoveryx başta cazip gibi geliyor ama ondan sonra sistemde gariplikler başlıyo. Benyükledim bi hafta sonra msn açılmadı , discoveryx açılmadı , i.e sayfaları açmadı. discoveryx'i sildim düzeldi. Az daha format atacaktım:D

ExCLuSiVe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardesler suanda benim MSN de tam 398 kisi var ama hic te problem yok... bazen benim MSN de 35 kisi online oluyor ama tik problem yok sanirim sizin internet baglantilarindan kaynaklanan bir sorun olsa gerek...

C

Cyber Coder

Misafir
Bende de 348 kişi var şu an 20'si online. Sorun olmuyor. Sadece arada bir çıkıyo msnden o kadar...

U

umurcan

Misafir
ya öyle bi sorun olmaz msn de istediğin kadar kişi eklersin
sorun hotmail de mesela 300 kişiyi geçtik sonra birine hotmail den mail yollutoruz ya hani yolladığın kişinin mail adresini kişi listeme ekle diyosun sadece orda eklemiyo aşılması gereken sorun orda yani :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5