İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn en fazla kaç kişi alır.? aksilikleri nelerdir? Ne yapılmalıdır.

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Listemde online + offline + hareketli toplam 662 kişi var.
Lakin bugun bırısını lısteme almaya calıstıgımda request gitmedı sanırım.
Sonra o kişi benı ekledı . Benım listemde o kişi gozukuyor fakat 2 kere tıkladıgımda bu kişi listenızde degil eklemek için tıklayın yazıyor. Kişiyi online göremiyorum sadece o msg attıgında konusabılıyoruz.

Ne yapmam gerekır. Yenı eklenenlerde de aynı problem söz konusu.
Gereksiz kişide bulamıyorum silecek. Yardımcı olursanız sevinirim.

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silemıyorum malesef başka bir olanagım yokmu.
Plus sanırım bır ara boyle bir bonus saglıyordu lakin { ör : laptoptan pc ye gecınce } listedekı kımılerının sılınmıs oldugunu goruyordum. { ızınlı listesınden bıle }

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır çözümü var fakat tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum.Birşeyler yapıp ekleniyor arkadaşım yapıyor hatta şuan offline.Yapıldığını biliyorum yani.

F

fatihhk

Misafir
ikinci bir msn açmak:)

ben şahsen 1 kişisel 1 webmaster hesabı kullanıyorum.
bu sayede kimin kim olduğunu da rahatlıkla ayırabilirsiniz.;)

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasın offline olarak kendını ayarlamıs olmasın .
tam olarak anlatamadım demek ıstedıgımı sanırım

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
404' Alıntı:
arkadasın offline olarak kendını ayarlamıs olmasın .
tam olarak anlatamadım demek ıstedıgımı sanırım
Yukarıda biraz karıştırmışım herhalde.
Anlatmak istediğim senin istediğin gibi birşey var fakat ben bilmiyorum arkadaşım biliyor.Fakat şuan arkadaşımda yok tatile çıktı gelmiş olsaydı sorardım.
Hatırladığım kadarıyla bir dosya yaratıp içine adresi yazıyordu ve onu değişik bir formatta kaydedip msn'ye entegre ediyordu ekleniyordu fakat tam hatırlayamadım :(

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar benim diyeceğim yolla sınırsız adam eklersin. Hani msn listesini kaydet diye bir yer varya. sizde onun yaptığı gibi bir not defteri oluşturun ve oraya ekleyeceğiniz kişileri yazın. Sonra da dosyadan kişi al diyerek ekleyin. Biraz zahmetli olacak ama bildiğim başka yol yok malesef

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu yontem benımde aklıma geldı. fakat sımdıde karsı tarafın ekleme taleplerı falan gelmıyor. ben bir mail atayım bakalım ne dıyecek billgates
hatta musait olunca scriptını yazayım dırek oradan dosyayı alıp inport edebılırsınız

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sözümü tuttum : msn listesi 600 den fazla kişiler için çözüm şeysini yazdım umarım kolaylık sağlar :
http://www.404.gen.tr/msn
guzel günlerde denemenız dılegıyle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
MSN'in kişi kapasitesi sınırsızdır. Çünkü aslında herhangi bir kişi eklemiyorsunuz listenize. Programı sniffer yardımıyla incelerseniz yaptığınız şey var olan block'u kaldırmak.

Y

ysf

Misafir
nedir nasil calisiyor yaptiginiz sistem denemedim ama meshur bir remote exploit vardi msn live icin ctt ler vasitasiyla islem goruyordu. Oyle bise olmasin sakin ?

404

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ysf : hayır ,öyle uydurduğun birşey degil. önemli birşey hiç degil sadece bu sorunu yaşayanlara zahmet ettirmeden kolayca yardımcı olmak için yapılmış hobi türü bir çalışmaydı.zaten bunu gerek topici okuyarak gerekte mantığını sormuşsunuz sanırım başlıktaki postları takip edersenız mantığının iyinet kullanıcıların tavsiyeleri üzerine dayalı olduğunu anlayabilirsiniz.
zaten siteyi açtıgınızda mantıgını anlıyorsunuz denemenize gerek yok.

Kod:
<? if($_GET["olay"] == "tamam") {

$msnseyi="<?xml version='1.0'?>";
$msnseyi.="\n";
$msnseyi.="<messenger>";
$msnseyi.="\n";
$msnseyi.="<service name='.NET Messenger Service'>";
$msnseyi.="\n";
$msnseyi.="<contactlist>";
$msnseyi.="<contact type='1'>$msn</contact>";
$msnseyi.= "\n";
$msnseyi.="</contactlist>";
$msnseyi.="</service>";
$msnseyi.="</messenger>";

$checklist=" $msn ";

$fp=fopen("msnlist.ctt", "a+");    
ftruncate ($fp, 0);
fwrite($fp, $msnseyi);                   
fclose($fp); 
ob_start();

header("Content-Type: application/force-download");
       header("Content-Disposition: attachment; filename=msnlist.ctt");
       header("Content-Transfer-Encoding: binary");
	   readfile('msnlist.ctt');
	   die();

}
?>

eğerki dalga geçiçek birileri veya nasıl kızıştırıp dikkat çekebilirim gibi bir platform arıyorsanız çocuk parkı size göre olabilir iyinet'in bunlara layik biryer olduğuna inanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5