İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN Gene Uçtu

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bence çok zor kopya ürünlerin önüne geçilmesi. adamlar iki satır program yazıyor, microsoftun kendi bile çözemiyor gerçekten korsan olup olmadığına. korsan ürün çok kötü bişey ama tr pazarına göre pahalı gibi bence. bu durumda dünyada ms karşı olanlar korsancılık yapmaya devam ederler..

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ah icq ah, nasıl birden bıraktın yerini bu lanet şeye. dedim bu kadar reklam koyma dedim, etme dedim eyleme dedim. al işte bill amca çekiverdi fişi,

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ICQ nun en büyük hatası koca bir ülkenin kablonet ini banlaması oldu. Bu çok büyük ve insafsızca bir hataydı. O dönemde herkes msn e geçti zaten..

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
arkadaşlar trextra nın nerede olduğunu bilen var mı.? son mesjaı buymuş bi daha girmemiş.

eksikliği farkediliyor

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARkadaslar benim msn uctu :):) 80072EFD hata kodunu veriyor ne yaptim sa duzelmedi..sorun nedir? Ne yapmam lazim ? lutfen yardim edin

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok live messenger kullaniyorum yaa..Allah Askina yardim edin bi turlu cozemedim ne oldugunu uyuz oldum

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
yok 4.2.2.1 den kastım şu dns yi başka yerden seçme olayı.

bağlantı ayarları -> ağ iletişimi -> internet erişim kuralları (tcp/ip) -> dns sunucu adresini otomatik al.

bunu uyguladıktan sonra internet bağlantını kesip tekrar bağlanmayı dene

kesin işe yarar mı bilmiyorum ama bu şekilde çözenler varmış.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok olmadi arkadasim yaa..artik hayatimdan sildim msni fln yok artik benim icin ole bisi..:):)Buradan listemde olan herkese duyrulur :)

downtr.org

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
telekom yurtdışı çıkışlarında sorun var.Yurtdışı lokasyonlu sitelker açmıyor şu an.

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw arkadaslar bilen varsa cidden yardimci olsun daha onceden giriyodum msne..ama 2 haftadir giremiyorum..windows vista kullaniyorum..Hata Kodu : 80072efd die bi hata aliyorum

guvenlik ve proxy ayarlari ile ilgili bi hata..cozemedim akradaslar lutfen yardim edin.Ayrica internet explorer dan da hic bi sayfaya giremiyorum..acmiyo hic bi sayfayi..

deviL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"Ayrica internet explorer dan da hic bi sayfaya giremiyorum..acmiyo hic bi sayfayi.."

format at .)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5