İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn listemdeki kişi oturum açtığında üst üste 4-5-6 Ekran

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Msn listemdeki herhangi bir kişi oturum açtığında nasıl yapıyor bilemiyorum ama üst üste 4-5-6 Ekran açılıyor normalde 1 ekran açılması gerekiyor bilen varsa yardım için şimdiden tşk.

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Power yardımın için tşk bu dosyayı indirebileceğim herhangi bir download adresi varmı

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herhangi bir kişi oturum açtığında nasıl yapıyor bilemiyorum ama üst üste 4-5-6 Ekran

http://live.msgdiscovery.com/?lang=tr

üstteki linkteki yazılımla istediğimi yapamadım
başka bir program varsa yazabilirmisiniz
---------------------------------------------------------
Msn listemdeki herhangi bir kişi oturum açtığında nasıl yapıyor bilemiyorum ama üst üste 4-5-6 Ekran açılıyor normalde 1 ekran açılması gerekiyor

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
MSN programını sil, tekrar kur eklentisiz bir şekilde ve uyarıları kapat

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
turkuaz onla uğraşmaya deymez reklam gibi olmasın ama sitemdeki programla çok kolay oluyor 84kb ve ard arda 6tane farklı nicklerlede yapabilirsin hemde sadece 1saniyede hepsi :D

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ee..? O zmn buraya katta kullanalım. Reklam gibi olmasın diyorsun ama yaptığın reklam. Hiç etik değil ayrıca...

forsercenk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkuaz onla uğraşmaya deymez reklam gibi olmasın ama sitemdeki programla çok kolay oluyor 84kb ve ard arda 6tane farklı nicklerlede yapabilirsin hemde sadece 1saniyede hepsi :D

Evet varsa böyle bir program bizde faydalanalım değilmi

Saygılar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5