İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn Mesaj

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Birisi oturum açtğında yada oturumunu kapattığında kocaman kocaman popup mesaj çıkıyor.
Acaba bunu daha küçük bir boyutta çıkarmamız mümkün müdür?

Not: Tamamen kaldırmak hoş olmuyor

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Birde konusu açılmışken MSN de kişilerin olduğu listenin altında bir reklam yeri var salak

adamlar oraya Roll On reklam koyuyorlar ki genelde sinema tanıtım reklamlar abicim

farenin cursoru oraya bir geliyor ALLAH roll on reklam başlıyor kapatabilene aşkolsun..

Onun iptali için bir yöntem varmı ??

Bilgi kusura bakma ayrı konu açmayım dedim...

sopratutto

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde konusu açılmışken MSN de kişilerin olduğu listenin altında bir reklam yeri var salak

adamlar oraya Roll On reklam koyuyorlar ki genelde sinema tanıtım reklamlar abicim

farenin cursoru oraya bir geliyor ALLAH roll on reklam başlıyor kapatabilene aşkolsun..

Onun iptali için bir yöntem varmı ??

Bilgi kusura bakma ayrı konu açmayım dedim...

windows/system32/drivers/etc/hosts.sam dosyasına şu satırı ekleyince gözükmemesi lazım

127.0.0.1 Ads1.msn.com

Cybokron

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Popup Engelleyicileri Mevcuttur. Ama şahsen tafsiye etmemekteyim. İçine enjekte edilen zararlı kodlar ile hesabınızda yönetsel yetkilere sahip olabilmektedirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5