İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN Problemim.. Çok garip yardımcı olabilir misiniz?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Misafir
Arkadaşlar ben MSN Live Messenger kullanıyorum. Yaklaşık 2 aydır ne MSN oyunlarını oynayabiliyorum, ne de karşı taraf bana kamera açabiliyor.. Ayrıca eskiden MSN'de Kişisel İletilerde çalan şarkıyı gösterdigi zaman şarkı üzerine tıklanabiliyordu şuan tıklanamıyor.. Diğer dikkatimi çeken şey ise, MSN'de konuşma penceresinde bildiginiz gibi 2 tane buton var birisi Gönder, diğeride Arama .. Şuan bende sadece Gönder duruyor. Diğer Arama butonuda söyledigim diğer problemler eş zamanlı kayboldu. Msn'i sildim.Tekrar kurdum. Düzelmedi. Format attım bilgisayara yine düzelmedi. Ne yapıcam arkadaşlar ben? Bu konuda ne yapabilecegime dair bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın benimle çünkü bu problem gerçekten benim için büyük bir problem :(

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Donanımsal bir problem olabilir.

Msn 8.0 yükleyerekte sorunu çözebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5