İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSN, size olumsuz etki bırakıyor mu ?

MSN'in hayatınızda ki yeri çok mu işlevsel ?

• Çok işlevsel , bol bol konuşuyorum.

Kullanılan: 4 18.2%
  • Evet işlevsel, Ama faydalı olduğunu düşünmüyorum.

Kullanılan: 8 36.4%
  • Olsada olur , olmasada olur.

Kullanılan: 6 27.3%
  • Hayır , Kullanmam. Kullananıda sevmem.

Kullanılan: 4 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    22

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Günümüzde her kesimin herkesin kullandığı bir meret MSN. İşlevsel olarak çok güzel , Arkadaşlarımızla sürekli kontakt halindeyiz. Peki bunlar size ne şekilde yansıyor ? İşinize ne kadar odaklanıyorsunuz ?

Bence ; MSN kullanmaya başladığımdan itibaren sürekli bir şeyleri aksatıyorum. Sizinde görüşlerinizi merak ettiğim bir konu bu o yüzden anket yaptım.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
" herkesin kullandığı bir meret MSN " Demişsiniz ama ister inanın ister inanmayın ben MSN kullanmıyorum...

:=)

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
astında kullanana bağlı.Sonuçta 7 yaşındakı çocukta giriyor 17 yaşındakı 27 yaiındakı adamda.Önemli, olan nasıl kullanıldığı
Evet işlevsel, Ama faydalı olduğunu düşünmüyorum diyorum ama ;)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
" herkesin kullandığı bir meret MSN " Demişsiniz ama ister inanın ister inanmayın ben MSN kullanmıyorum...

:=)

Gayet tabi , olabilitesi yüksek bir durum yalnız istisnalar kaydeyi bozmuyor. TR'de 22 Milyon kişi MSN kullanıyor. Dünya genelinde MSN kullanan ülkeler arasında 2.sıradayız.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Eğer yazıcı olarak görev yaparsam ve kullandığım PC de Internet olursa, en çok işlevsel benim için olacak sanırım :p

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Valla msn de kiz arkadasiniz varsa yandiniz :) Cünkü zamaninizin büyük bölümünü O aliyor.
Kiz arkadasiniz olsa bir dert olmasa :)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kız olsada konuşsak :p yanlızca akşamları giriyorum oda iş için yada arada canım sıkılırsa muhabbet için yada akrabalarıma ulaşmak için vs. ama genelde akşamları işim gücüm varken açmıyorum vakit çalıyor.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
MSN'i ne zaman açıp ne zaman kapatacağını biliyorsan onu bir araç olarak kullanıyorsan problem yok.

VistaXp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış şıkkı seçtim :)
Evet İşlevsel fakat faydası yok tek varda yani tek faydası Klavyede eLimizi hızlandırmak :D

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
3 sene önceki konuyu "aynen" diye cevaplamışsın ya helal sana :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5