İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn & Webcam

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
msn webcam ile izledigim görüntüyü kaydedebilecegim bir program varmi.
Kendi görüntümü degil karsi bilgisayarda acik olan webcamin görüntüsünü kaydetmek istiyorum.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SnagIT diye bir capture programı vardı 2 yıl öncesine kadar kullanmıştım, sayfadaki (ne sayfası..) ekrandaki belirli bir frame'i sen belirliyorsun, ve orayı capture ediyor uzun süre.. belli fonksiyon tuşları ile kayıt ediyorsun, durduruyorsun, görünüm ayarı, renk ayarı, çıkış yeri, v.s v.s, bu işini görebilir. ama akıcı medyada bunu denemiştim yani bir filmin bir bölümünü kayıt ettiğimi hatırlar gibiyim yanlışta hatırlıyor olabilirim, webcam mantığıda seninde bildiğin gibi bu akıcı medya üzerinde olduğu için kayıt etme ihtimali var,
bu program işini görebilir, veya diğer capture programları ile çözersin..

kolay gelsin..

M.CoRLeOnE

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
softcam 1.5.2
HyperCam2 bunlardan birisini kullanmanı tavsiye ederim..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
"xmlsr" katılıyor o programdan ben kulandım avi formatında kaydediyor yani pc den varsa mausenin hareketini bile yani cogunluk ders veriiken yarıyor sanırım o yani pc ile ilgili dersle4rde

T

tatarramazan

Misafir
RE:

webcam takılı fakat karşıya ses gidiyo görüntü gitmiyo ne yapmam lazım
bu konuda bilgilendirirseniz mutlu olurum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5