İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Msn'de mailleri sekmelere ayırmak

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
merhabalar,
günlük maillerimi takip ediyorum ve mesela;

facebook'tan gelen mailleri sol sekmede facebook sekmesi olarak,
twitter'dan gelen mailleri sol sokmede twitter sekmesi olarak ayarlamak istiyorum.
biraz kurcaladım ama yapamadım. gelen kutum çok karışık ve zorlanıyorum. bilen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim, teşekkürler​

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
hotmaile bağlan
yeni bir kklasör oluştur bi isim ver
açılan yerde yeni kurallar oluşturabilirsinize tıkla
yeniye tıkla
açılan yerdeki seçeneklerde bunu içerir yazısını seç
bunu içerir yazısının yanıdaki kutucuğa twitter yazabilirsin (facebook istiyorsan onu yazabilirsin istediğin bir kelimeyi yazabilirsin)
aşağıda seçeneklerde yeni bir klasöre taşı işaretle ve oraya bişeyler yaz (twitterdan gelenler mesela)
sonra kaydet

alirmali

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
hotmaile bağlan
yeni bir kklasör oluştur bi isim ver
açılan yerde yeni kurallar oluşturabilirsinize tıkla
yeniye tıkla
açılan yerdeki seçeneklerde bunu içerir yazısını seç
bunu içerir yazısının yanıdaki kutucuğa twitter yazabilirsin (facebook istiyorsan onu yazabilirsin istediğin bir kelimeyi yazabilirsin)
aşağıda seçeneklerde yeni bir klasöre taşı işaretle ve oraya bişeyler yaz (twitterdan gelenler mesela)
sonra kaydet

teşekkür ederim, çok işime yaradı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5