İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

msnden dosya gönderemiyorum yardımcı olabilirmisiniz

T

tazmanitafo

Misafir
msnden dosya gönderemiyorum vede başka bilgisayarlarda gönderiyo bitek bende göndermiyo, tam gönderecek kendi kendine cancellıyo ve gönderilemedi diyor.dosya virüslüyse göndermez demiyin çünkü bir arkadaşımda trojan olan dosyayı göndermişti

T

tazmanitafo

Misafir
bu arada yardımınız için saol (artık bu ne yardımıysa) msn 7.0 için patch yani full sürüm programını yükledim düzeldi.bu arada zaten benim amacım trojan göndermekti....

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tazmanitafo' Alıntı:
bu arada yardımınız için saol (artık bu ne yardımıysa) msn 7.0 için patch yani full sürüm programını yükledim düzeldi.bu arada zaten benim amacım trojan göndermekti....
Hayırlı olsun. Prorat Se mi kullanıyorsun : )

T

tazmanitafo

Misafir
evet.prorat 1.9 se.yakında prorat 2.0 çıkacakmış ve prorat.net tekrar açılmış

T

tazmanitafo

Misafir
arkadaşlar tekrar yardım tekrar bozuldu ve patchliyince düzelmiyor.bu arada sen nerden anladın prorat kullandığımı daha bi sürü trojan programı var ve çoğu bendede var

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Proratın asıl yazarlarından Atmaca ayrıldı diye duymuştum. Gerçek yapımcıdan iki tanesi. Bilgine.

T

tazmanitafo

Misafir
evet bende duydum.nerde trojanla ilgili bişey olsa bakıyorum atmacanında ismi geçiyordu.ayrılmasaymış keşke

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5