İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MSNin indexlediklerini Google neden indexlemiyor?

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn in ekledikleri sayfaların sonu genellikle alttaki gibi

forums.php?PHPSESSID=cad9c45db4a57ab4e6376b1edcf5c3fe

google bu yüzden mi indexlemiyo acaba?

Forumolaycom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok google çok geç algılıyor msn ve yahoo 1 gün içinde indexliyor ama google amca biraz geri kalıyor bu durumda metaları ve keywords ları iyi seçersen zamanla oda indexler acele etme bence :p

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni açılan siteleri google pek sevmez, gerçi siten ne zaman açıldı bilmiyorum ama siten eskidikce g. bot sitene daha cok ugrayacaktır. backlinkkerin ve pr da önemli etken.

her ne kadar bi işe yaradığı şüpheli olsa da google a sitendeki sayfaları bir sitemap hazırlayarak sen bildir.

şanslı isen, 1 günde binlerce sayfan dahi indexlenebiliyor, şayet ben yakın çevremde görmedim ama forumlarda örnek veren arkadaşlar vardı

saygılar

B

bedafocb

Misafir
Wallahi zamanında benim siteye gelir giderdi googlebot bi ara iyice uğramaz oldu(indexe bile).Neyse baktım index görünmeye başladı.burdanda okudum sitemap şoyle boyle diye ama bi faydası olmadı.Hala index.php haricinde indexleme yok

N

n0kta

Misafir
valla google botu 24 saat sitemde... Tüm sayfaları tek tek elden geçiriyor. Baktığımda en az 10 tane oluyor. Allah bozmasın... :D

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
n0kta' Alıntı:
valla google botu 24 saat sitemde... Tüm sayfaları tek tek elden geçiriyor. Baktığımda en az 10 tane oluyor. Allah bozmasın... :D

2-3 tanesini paketleyip, kargoyla bize gönder bari... :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5