İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

MsnLerde Genel Sorun var ParoLayı Kabul Etmiyor

qomedy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ArkadaşLar dün aynı benzer konuyu açmıstım heklendiğimi düşünmüştüm fakat gece başka msn aldım Sabah tekrar denedim Fakat tekrar girmiyor 80048823 Hata Koduyla birlikte parola yanlıs hatası alıyorum
Hadi biri beni hekLiyor desem ablamınkinede girmeye çalıstık ondada girmiyor aynı hata

Başka bilgisayardan denedim yine girmiyor
Şüphemi çeken gizli sorumdan değiştrmek istedim şifremi fakat Gizli sorumun değiştitiğini gördüm ne hikmetki giremediğim msnlerin hepsi aynı gizli soruya dönmüş...

Bu Konuda Bilgisi oLan varmı Arkadaşlar microsoftu arasam bir çözüm bulurlarmı acaba Açıkçası ne yapıcağımı bilmiyorum

Bilgisayardan olabileceğini düşündüm fakat daha önce aldıgım msnlerime girebiliyorum

bundan 2 3 gün öncede böle bir sorun oldum başka arkadaşımın basına geldi düzelmedi henüz

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu aralar bole bi sorunla bende karşılaştım

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende açılıyor gayet net te türk telekom modemi yaktı 85 ytl bitane aldım davaa açacam en sonunda ona :D

W3bmast3R

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bazen bendede oLuyordu .. Fakat Şimdi herhangi bir probLem yok ... Türktelekom'un azizLiği mi ? :)

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gülme komşuna gelir başına derlerye. sabahtan beri benim msn açılmıyor 5 tane msn var hiç biride açılmıyor sizce ne zaman düzelir bu sorun ?

HosT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de ara sıra oluyor ama gizli soru değişmiyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5