İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mtalhapolatt SAHTEKARDIR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lathes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bu nickli arkadaş 17 yaşında bir bebedir. kendisinden aldığım @guldurentweet hesabını tekrar geri alıp ismini de @papazsinek yapmıştır.

Guldurentweet hesabını kendi hesabımı rtlemek için kullanıyordum ve mobil kullandığım için @guldurentweet hesabına kendi hesabımdan twitlerimi dm olarak atıyordum. İşte dm görüntülülerim kanıtıdır.

bu bebenin tc kimlik numarası 263711 ile başlıyor babasının adı süleyman annesinin adı ayten.

sakın bundan hesap almayın eğer ki başka kandırılan varsa bana ulaşssın ev adresine kadar ulaştım ben gidip kafasını kırıcam bu zevke ortak olmak isteyenler de gelebilir.

Bu bebenin telefon numarası 0531 687 07 77 dikkatli olun.
http://tinyurl.com/k42cvqr

http://tinyurl.com/n3ml7zs

M

marzenbecher

Misafir
[MENTION=69256]mtalhapolatt[/MENTION]; Konuya davet edildi.

mtalhapolatt

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Elinizde kanıt olmadan nasil suçluyorsunuz. Hesabi sattiktan sonra butun bilgilerini degistirdiniz. Benim geri alma şansım yok. Hesabı çaldırmış olabilirsiniz. Bu nedenle beni suçlayamazsınız. Suç kanıtlanmadan konumu nasıl kilitleyebiliyorsunuz ayrıca?

lathes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yalancı velet silivride yasadigini söyleyip korkusundan hesap satışlarında yüzyüze görüşemiyor. Beyoglunda ikamet ediyor sabah savciliga basvurucam.
Ayrıca sansli adamsin velet kimi dolandirdigina bi bak googledan. Ev adresini yazdim whatsappdan engellemeseydin görürdün :)

hesabin @ kismini degistirmedim böylelikle kolayca hesabı aldın gizli soru ve mail ile

Ben bilgisayar mühendisiyim ve bilgisayarim macbook. Biraz zekan olsa mac os x lere virüs bulasmadigini bilmen gerek kaldi ki keyloger soktular sadece senin bana sattigin hesabi mi çalar? Yüzlerce milyarlik ihale dosyalari var, kendi hesabım var. Cocuk aklinla anca kendini kandirirsin. Dava kagidi evine gelince görücem ben seni.

Yaşını 24 olarak yazmış bir de 97 doğumlu bu velet. Her yanı sahtekar.

fakat ne kadar tesadüf bu bebenin sattığı hesaplar arasında papaz sinek vardı. onu alıcaktım ilk başta, çalınan hesabımın ismi papaz sinek olmuş. hayır bi insan cahil olur da bu kadar olur :) bunlar hep kanıt kardeşim :)

11.10.2014
Edit: savcılığa başvuruda bulunulmuştur.

M

marzenbecher

Misafir
İsmi değiştirilen hesabın isminin papaz sinek yapıldığına dair kanıtınız var mı?

lathes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
attığım resimlere dikkatli bakarsanız orada benim kendi kullandığım hesabımın dm kutusunu görüceksiniz. mobilden @guldurentweet'e dm atıyordum twitlerimi sonrasında o guldurentweet hesabından rtliyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5