İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

mü-yap ın banleri kalkmış ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
veya.net sayfa.com sanalcafe.net gibi siteler bende artık açılıyor.

konu hakkında bilgisi olan var mı ?

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aklıma gelen bu sitelerin mahkemeye red dilekçesi vermiş olması ve bu siteler için kabul edilmiş olması.

başka mantıklı açıklaması olan var mı ?

yedi yazıyordum ki kapatılan ve arkadaşıma ait olan bir sitenin daha açıldığını gördüm. herhangi bir işlemde de bulunmamıştı.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar sitelerin acılması söz konusu degil. acılan bölgelerdeki ttnet dns sunucuları güncelleniyor yavaş yavaş izmir sanırım güncellendi.. %90 acılmıyor artık.

o yüzden sitelerin acılması suan söz konusu degil bir dileçce ile bu işler olmuyor.. mu-yap.org suan büyük siteleri kapatarak suan kendi reklamını ve gövde göçsterisi yaptı. işte bakın büyük siteleri biz böyle kapatırız diye.

Kapatmak için mahkeme kararı gerekiyor bunun içinde mu-yap toplanıp karar veriyor bir kişi karar verme yetkisi yok kuruldan evet acılsın derse makemeden davalar cekiliyor. "mü-yap acıklaması ise bu işler biraz masraflı oldugu için ve bizimde gerlimiz üyelerden oldugu için bu tür şeyleri hemen yapmmamız imkansız diyor."

inşallah acılır siteler ama dediğim gibi adamalr kendi mp3 satışları başlamadan bu siteler acılmıcak bunu bilin.. %80 bu büyük sitelere mp3 satış partnerliği teklifinde bulup siteler acılacak. bu sayede reklamlarını bedava getirmiş olcaklar ve isismlerini büyük sitelerin hit elrini kullanarak hızlı duyurcaklar.

resmi bir acıklamadan duymadım düşüncem ama ttnet ve mü-yap yetkililerin bir kaç sözleri bunlar..

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission,

bir dilekçe ile o iş olabilir.

güncelleme sırasında banin kalkması mantıklı değil.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muyap a bırakmıcaklar bunu ben düşündüm bu projeyi ve ödenek ayırdım ama pcnet dergisi alınca olaydan vazgectim bu işi microsoft üstlenecek tr 220 000 mp3 lük db ile geliyorlar haberiniz olsun :( paralı satış için bu projeye bende katılabilirim diyen olursa ek bir sirket acılabilir tr de tek yapılması gereken muzik şirketleriyle pazarlık yapmak ve saglam bir host isteyen msn de bulabilir beni lütfen ciddi girişimciler gelsin

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahveci' Alıntı:
muyap a bırakmıcaklar bunu ben düşündüm bu projeyi ve ödenek ayırdım ama pcnet dergisi alınca olaydan vazgectim bu işi microsoft üstlenecek tr 220 000 mp3 lük db ile geliyorlar haberiniz olsun :( paralı satış için bu projeye bende katılabilirim diyen olursa ek bir sirket acılabilir tr de tek yapılması gereken muzik şirketleriyle pazarlık yapmak ve saglam bir host isteyen msn de bulabilir beni lütfen ciddi girişimciler gelsin

Bende bugün PCnet dergisinin kapağında gördüm "Mü-Yap Yasal Mp3 Satışına Başlıyor" diye...

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cahveci' Alıntı:

Bildiğim kadarıyla
satışı yapıcak microsoft değil Apple şirketi i-tunes siteleri üzerinden türkiye şubesini açıyor şubat gibi... Sistem hazır durumda. Sadece mp3 sitelerini bekliyor firma. Türkiye temsilcisi bilkom'dur. www.bilkom.com.tr .

Ayrıca kapanan sitelerin açılacağını sanmıyorum. Yeni bir listeden söz ediyorlardı en son...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
musiqal.com paral ısatışa başladı bıle ..... muyap ıle beraber paranın gozunun orta yerıne vuracakalr :D veya oyle sanıyorlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5