İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mü-Yap İş Başında

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
This video is no longer available due to a copyright claim by MÜ-YAP (Phonogram Producers’ Society of Turkey)

Mü-Yap Tarkan İçin İş Başında. Tarkan şarkıları kaldırılmış.
Youtube klibi olmayan şarkıları temizlemişler.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Tarkan büyük yatırım yaptı .. TRT den 1.2 Milyon dolar almış yılbaşı gecesi için..
E elbet bunlara da pabuç bırakmayacaktır... Bence

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Temizlemişler dedim ama ilk aramada çıkan 10 larcası yerinde duruyor :D
Umarım dava söz konusu olmaz video ekleyenler için.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Tarkan büyük yatırım yaptı .. TRT den 1.2 Milyon dolar almış yılbaşı gecesi için..
E elbet bunlara da pabuç bırakmayacaktır... Bence
fatura devlete dolaylı yoldan bize patlıyo nolacak ki.Çok büyük iş sanki, yılbaşından en son dinleyeceğim şarkıcı tarkandır.

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
fatura devlete dolaylı yoldan bize patlıyo nolacak ki.Çok büyük iş sanki, yılbaşından en son dinleyeceğim şarkıcı tarkandır.

Selim kardeşim Lütfen ya nerden sana patlıyacak TRT Türkiye deki EN İYİ KAZANAN kanallardan
Dizileri ile Programları ile en kaliteli kanal ve süper para kazanıyor kazandırıyor sana bişey söyliyeyim Tarkana verilen o parayı bence O gece reklamlarından alacaklar..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Selim kardeşim Lütfen ya nerden sana patlıyacak TRT Türkiye deki EN İYİ KAZANAN kanallardan
Dizileri ile Programları ile en kaliteli kanal ve süper para kazanıyor kazandırıyor sana bişey söyliyeyim Tarkana verilen o parayı bence O gece reklamlarından alacaklar..

cok fazla ucmayalım ilerde teller var :)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
TRT, hepimizin hissesi olan tek televizyondur.
Yani her birimizin 72 milyonda bir payımızdan dolayı, patronu olduğumuz tek televizyondur TRT.
Bunları bilmiyorsanız devamını yazmama gerek yok sanırım

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
TRT, hepimizin hissesi olan tek televizyondur.
Yani her birimizin 72 milyonda bir payımızdan dolayı, patronu olduğumuz tek televizyondur TRT.
Bunları bilmiyorsanız devamını yazmama gerek yok sanırım

TRT en iyi kazanan Devlet Kurumlarından dolayısıyla Devlete yük olmaktan çok gelir getirdiğini biliyorum.. Geçmişte zarar etmiş insanlara Yük olan kurumlar gibi değil. O kurumlardan çıkıyordu cebimizden paralar Vergi Veriyoruz nereye idi 5 Kişilik bir koltuğa..
Tamam son cümlenizden sonra yazmanıza ve yazmama da zaten gerek yok.
Bilmeyene Öğretmek lazım .. Teşekkürler bilginiz için

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trt en iyi kazanıyormudur bilmiyorum bir ara elektrik faturalarından trt için pay alınıyordur.devam ediyorsa doğru.ayrıca para parayı çeker.bence fenerbahçe iyi bir ornek .5 milyon dolar verip adam alıyor ama.zaten formadan yarısını çıkarıyor.
ama ben şahsen tarkan ın son albumu pek tutmadım.ama marka her zaman iş yapar.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
tarkanın trt de çıkması iyibirşey bana genelde sıkıcı geliyor trtnin yayınları butür yatırımlarla kanalı canlandırabilirler. Para konusuna hiç girmiyorum her kez hakkını alıyor bence :)

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet cıktıgı gün benim foruma eklemislerdi sarkı sözleri bölümüne sırf nasıl sözleri diye var diey baktım iyikide bakmısım hemen kaldırdım üye ban.!

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak ya forumdan 2 gün uzak kaldım ortalık uçmuş=)

Daha genel bir açıklama yapalım o zaman. Bilmeden yazmayayım dedim ve araştırarak açıklamak istedim.

TRT hepimizin bildiği gibi bir devlet televizyonu. Dolayısıyla bizimde malımız. Ama sizde taktir edersinizki devlete aslında fazlasıyla yük olan bir kurum.
Nasıl yani diyenlerinizin çıkacağından emin olduğum için sormadan açıklamasını yapayım.
Türkiye'de ki kamusal çalışma düzeninin nasıl işlediğini hepimiz bilmekteyiz.

Devlete sırtını dayayan ense yapıyor kafası rahat şekilde. Bunun en güzel örneği telekomdu mesala. Telekom Türkiye'nin en rezil kurumlarından biriydi. Ha özelleştirildide ne oldu çokmu düzeldi?
Hayır tabikide düzelmedi. Ama bu düzelmeyeceği anlamınada gelmiyor. Sırtını devlete dayamış ve cebinden yiyen bir mantık ile gitmekte olan bu tür bir kurumun kısa süre içinde kendi ayakları üzerinde durabilmesi mümkün değil taktir edersiniz ki...
Yavaş yavaş yapılan düzeltmeler ile aynı bir bebeğin emekleyerek yürümeyi sonrada koşmayı öğrenmesi gibi gidecek bu işleyiş uzun vadade.

Gelelim TRT'ye... Evet TRT bir devlet kurumu ve televizyonu. Ama içindeki hazırcı yapılanma öyle mide bulandırıcı düzeylere gelmişki ve oluşumunda görev alan kadro kendini öyle dağıtmışki ve tabiri caizse işin öyle bir cırkını çıkarmışlar ki;

Kendi kendilerine Facebook'u yasaklatmışlar.
Eurovision'da pavyonlardan topladıkları insanlar ile 80 milyon nüfuslu bir ülkeyi temsil etmeye çalışmışlar.
İstanbul'un, Ankara'nın en güzel yerlerinden binalar almışlar kamusallaştırmışlar.

Eee taktir edersiniz ki bunların hiç biri tasvip edilebilecek türden davranışlar değil ve düpedüz hazırcılık + cepten yeme...

Ha yayın işleyişinden para kazanmıyorlar mı?
Tabiki kazanırlar... Ama öyle giderler yapmışlar ki bu kazançtan bırakın devletin kar sağlamasını, kendi giderlerini bile kapatamaz olmuşlar ve devlette avuç açmışlar. Yani kendi kendilerine ayağa kalmamışlar.

Ha TRT'de başlayacak emeklemeye eminim. Sonra yürüyecek sonra koşacak.
Ama hepimizin bildiği gibi Türkiye'de kamusal alanların işleyişinde bıçak kemiğe dayanmadan kimse keyfini bozmuyor.

Ha devlette ne yapıyor zorunlu olarak?
Bıçak kemiğe dayanınca sırtından atmak istiyor ve özelleştiriyor.
Özelleştirme güzeldir tabiki. Uzun süreli kazançlar sağlanır ve düzen, çalışma disiplini belli bir refaha ulaşır.

Özelleştirmelerede karşı olduğum nokta;
Neden bu düzenin ve çalışma disiplininin belli bir refaha ulaşabileceğinin, özelleştirme ile değilde bu kurumlar içindeki kadrolaşmanın ve gevşek kesim devlet memurlarının biraz kulaklarını çekerek olabileceğinin farkında değil bu devlet?

Yada soruyu basitleştirelim.
Birini sırtından atmak basit olan yöntem. Peki onu hayata döndürmek için neler yapılmalı yada yapılabilir?

Emek harcamadan hiçbirşey elde edilmez. Doğanın kanunudur bu.

Evet Tarkan sahneye çıkacak. Belki o gece reklamlardan da büyük paralar kazanacak...
Ama kazanılan para TRT'nin belkide 6 aylık masrafına yetmeyecek. Eee... 6 ay sonra dükkanı kapatıp gitme şanslarıda yoksa ne yapacaklar?

Millet devlete, devlet kurumlara...

Üzücü ama gerçek...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
trt on takla atsa, ağzıyla kuş tutsa da gücü bitmiş pil gibi kanallardır,

ayrıca tarkan ı dinlemekte o kadar matah bir şey değil, fatih ürek olsa daha iyi olurdu:)

yasağa gelince , tarkan haklı , yasaklayabilir, yine de yasaklar hele internette uygulanması çok zor, tarkan izin vermesede , isteyen albümü bulabilir :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5