İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mü-yap MP3'ü Durduramaz

S

SYMPHONIC

Misafir
powerclub in reklamini eşşek kadar billboard üstünde taksim beşiktaş arasinda gördüm geçen gün.. bayaga küfür ettim yolda :)

ben sonuna kadar dewam ederim mp3 olayina.. kapadilarr , açtim .. bidaha kaparlarsa bidaha açarim..

cdlerin elden ele dolasmasini engeleyemeselerde nette mp3e büyük darbe vurabilirler. sadece site kapayarak internette mp3 piyasasini kırdılar.. bide yasa çıkarıp direk hapse atsalar ne olcak.. ttnet 80. port üstünden hareketleri zaten logluyor. mp3 sitesine izin veren hosting.i de kapasalar ? sonra mp3 sitesi açana da 3-5 yil arası kesin hapis verip ciddi şekilde uygulasalar ? nette türk mp3 sitesi kalmaz doru dürüst..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya acaba su hermuzik.com nasil izin almis parami vermis yoksa sattigi album yada sarkinin yarisi muyap yada birileremi öduyor. Mü-Yap email yolladim daha hic cevap yok ben sitemde muzik dinletiyordum ve yeni aldigim scriptle satin alma imkanida vardi yani reklam amaclida sayilirdi. Su muyapla anlasmam icin neler yapmaliyim neler vardir sözlesmelerinde?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5