İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Mühendis'ten Excel, Access, Office Destek ve Geliştirme Hizmeti

kepils

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Microsoft Office yazılım paketlerinin tümünde istediğiniz her türlü desteği uygun bir ücret kaşılığında sağlayabilirim. Office dosyaları içerisinde gereksiz vakit kaybetmeyin.

Belirttiğim konularda 10 yıla yakın kurumsal firmalarda referanslarım mevcuttur. Yüksek Endüstri Mühendisiyim.

Destek verebileceğim konular;

- Tüm Excel, Access, Outlook, Word üzerinde yaşadığınız problemler,
- Office yazılımlarında tüm VBA makro ve eklenti geliştirme talepleriniz,
- Özel Excel, Access rapor ve fatura tasarımları,
- Office yazılımları üzerinde kurumsal kimlik çalışmaları, (Word, PowerPoint, Antetli kağıt, Fatura, Sunum temaları)
- İleri düzey görsel sunumlar. (PowerPoint, Sway, Prezi ile yapabilirim)
- Excel gibi office yazılımlarının diğer yazılımlarla entegrasyonu,
- Excel, Access gibi yazılımları üzerinde başka bir şeyle uğraşmadan işinize özel planlama modülleri,
- Office yazılım paketlerinin tümünde istenilen seviyede eğitim
- E-ticaret (Opencart, Magento, PrestaShop) ve muhasebe (Logo, Mikro, Eta) sistemleri ve Excel entegrasyonu,
- İstediğiniz bir websitesi üzerinden Excel'e sürekli veri çekme (Döviz bilgileri, maç sonuçları, hava durumu, ilanlar, vs...)
- SharePoint Portal yazılımı üzerinde geliştirme ve özelleştirmeler (C#.NET ile),
- Office 365 geçiş ile ilgili soru ve sorunlar,

Ayrıca tüm konularda online veya yerinde eğitim verebilirim. http://office365egitim.com sitesinin kurucusuyum.

Mesajla ya da telefonla tüm konularda bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5