İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Muhteşem Bir Anket Sitesi

hamzabeyto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba çok kazandıran bi siteyi tanıtacağım.

Site Amerika sitesi ve -bazılarınız biliyordur belki- Vision Critical şirketine ait.

Siteye üye olduktan 1 gün sonra 2,5 $'lık profil anketi de denebilecek hoşgeldin anketi gönderiyorlar.
Gönderilen anketler bütün üyelere gidiyor, verilen cevaplara göre o anketin profiline uyan anketi tamamlıyor.

Haftada en az 3 tane anket kesin geliyor. Anketler en az 0,5, en çok 5 $ değerinde oluyor. Tabi anketin uzunluğuna göre miktarı değişiyor. Örneğin 5 dakikalık bi anket 0,5 $, 10 dakikalık bi anket 1 $, 30 dakikalık bi anket 5 $ vs. vs. gibi..

Sitede para kazanmak o kadar kolay ki haftada en az 3 gün, günlük anket adı verilen ve 0,5 $ değerinde olan anket gönderiyorlar.

Diyelim ki bi ayda gelen anketlerin hiçbirine profiliniz uymadı, para kazanamadım diye üzülmeyin çünkü her ay bütün üyelerine 2 $ aylık ödül adı altında hediye veriyor..

Ayrıca profilinizin uymadığı her anket için aylık olarak düzenlenen 750 $ değerindeki ödül çekilişine 1 tane katılım hakkı veriyor (Her ay için en fazla 10 tane çekilişe katılma hakkı kazanabilirsiniz).

Dediğim gibi sitede kazanmak çok kolay, yeterki Amerika dışında yaşadığınızı farkettirmeyin.
Çünkü Amerika dışında yaşadığınızı farkederlerse bekleyen ödemenizi yapmadan üyeliğinizi sonlandırıyor. Ödeme limitine ulaşmamış paranız varsa içeride kalıyor.
Amerika'da yaşamadığınızı farkettirmemek için üyelik bilgilerinizi (E-mail hariç) Amerika'da yaşıyormuş gibi düzenleyin. Meselâ; Washington'da yaşıyor ve adınızı Jack Alanson yapabilirsiniz. Bunun haricinde hiçbirşey yapmanıza (vpn/proxy/Amerika ipsi kullanmak vs.) gerek yok. Çünkü üyelerin sadece profil bilgilerine bakıyorlar, detaya inmiyorlar..

Hesabınızda 50 $ olduğunda ödeme isteyebiliyorsunuz ve ödemeniz 15 günde geliyor. (tek kötü yanı bu sanırım ama o kadı kızında da olur).
Site açıldığından bu zamana kadar 50 000 $ ödeme yapmış.

Ödemelerini PayPal veya amazon hediye çeki olarak yapıyor. Ayrıca bağışta da bulunabiliyorsunuz.

ÖDEME KANITI
q2V54d.png

Üye olmak isterseniz;
bu Ref Link
bu da Refsiz Link

Ref Linkten Üye Olmak Size Hiçbirşey Kaybettirmez + Ref Linkten Üye Olanlara Özel Yardım Ederim.

duke nukem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba konunuzu okurken aklıma hemen Amerika ip'si ile login olmadan ban'lamazlarmı sorusu gelmişti. Fakat buna açıklık geitrmişsiniz ve de bu konu sorun olmadan düzgün olarak ödemenizi alabilmişsiniz gördüğüm kadarıyla. Hayırlı olsun diyorum. Siteye refinizle kayıt oldum.

Yalnız şu sorular aklıma geldi

1- Bu 50 dolar'a nekadar sürede ulaştınız ?
2- Siteye sahte Amerikalı ismi veriyoruz tamam ama ödeme yaparlarken asıl paypal adresimize bağlı ismimimiz gözükmüyormu ? Bu durumda ikisi arasındaki farkı görüp nasıl banlamadan ödeme gönderiyorlar ?

Son olarak şimdi kayıt olduğumda gördüm. Tos kısmında ödeme alma seçenekleri olarak paypal gözükmüyor ?! Amazon gift card harici , banka ödemesi , sanal ön ödemeli kart ve çek seçenekleri var. Sonradanmı kaldırıldı acaba paypal ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi